
Самоклеюче вінілове підлогове покриття в рулоні 3000x600x1,5 мм SW-00001821 (66-991943904)
- Готово до відправки
- Код: 66-991943904
790 ₴
Самоклеюче вінілове підлогове покриття в рулоні 3000x600x1,5 мм SW-00001821 – це практичне і зручне рішення для обробки підлоги в будь-яких приміщеннях. Покриття виготовлене з IXPE піни, що поєднує в собі міцність, водостійкість і теплоізоляцію. Легко монтується завдяки самоклеючому шару, не потребує додаткових клеючих засобів чи спеціальних навичок.
Основні характеристики матеріалу
- Матеріал: IXPE пінопласт (перекрещений поліетилен)
- Розміри: 3000 мм (довжина) × 600 мм (ширина) × 1,5 мм (товщина)
- Площа покриття: 1,8 м²
- Вага: 800 г
- Фактура: рельєфна поверхня з імітацією натуральних матеріалів, в тому числі ламинатної дошки
Конструкція покриття
- Захисний шар (0,3 мм): полімерний, стійкий до потертостей і дрібних пошкоджень. Має УФ-захист, що запобігає вигоранню кольору та збереженню яскравості дизайну.
- Декоративний шар: високоякісна плівка з кольоровим друком, що точно відтворює текстуру природних матеріалів.
- Основний шар IXPE: забезпечує механічну міцність, теплоізоляцію і стійкість до вологи та хімічних речовин.
- Термоізоляційний фольгований шар: відбиває теплові хвилі, покращуючи теплоізоляцію приміщення.
- Клеючий шар: нетоксичний, з високою адгезією, що забезпечує надійне приклеювання до поверхні.
- Захисна плівка з розміткою: захищає клеючий шар до моменту монтажу і полегшує різання матеріалу за допомогою нанесеної розмітки.
Переваги використання
- Простота монтажу: за рахунок самоклеючого шару процес укладання проходить швидко без допомоги фахівців. Матеріал легко розрізати ножицями чи ножем. Плити щільно прилягають, не розходяться і не деформуються. Відсоток обрізу складає лише 1%.
- Вологостійкість: зовнішній шар стійкий до вологи, пари та утворення плісняви, що робить покриття придатним для кухні, ванної та інших вологих приміщень.
- Тепло- і звукоізоляція: структура IXPE піни з повітряними порами перешкоджає втраті тепла і знижує рівень шуму в кімнаті.
- Довговічність: захисний шар з УФ-фільтром збереже зовнішній вигляд підлоги і яскравість декоративного покриття протягом тривалого часу.
- Естетика: широкий вибір дизайнів, що імітують натуральні матеріали, дозволяє підібрати покриття під будь-який стиль інтер’єру.
- Легкий догляд: покриття не вимагає спеціальних засобів для чистки, легко миється звичайною вологою губкою чи ганчіркою.
Сфера застосування
Вінілове підлогове покриття цього типу підходить для внутрішніх робіт у житлових і комерційних приміщеннях. Застосовується для підлог у:
- кімнатах (вітальнях, спальнях, дитячих);
- кухнях і ванних кімнатах;
- вхідних зонах;
- офісах, салонах краси, магазинах, майстернях та інших комерційних просторах.
Покриття також може використовуватися для декоративного оформлення стін у тих випадках, коли потрібно швидке і зручне рішення.
Інструкції з монтажу
- Переконайтеся, що поверхня чиста, суха і рівна. Якщо є побілка, її слід видалити.
- Оптимальна температура в приміщенні для монтажу – від +15 до +20 °C.
- Дати поверхні і рулону акліматизуватися до кімнатної температури.
- Починайте укладання з одного краю, поступово знімайте захисний шар з клею і приклеюйте матеріал до основи.
- Використовуйте канцелярський ніж або ножиці для підгонки розмірів, особливо по кутах і краях.
- Пружно притискайте покриття до поверхні рукою або валиком, щоб виключити появу повітряних бульбашок.
Для монтажу можна використовувати різні основи: старий лінолеум, плитку, паркет, ламінат, фарбу, цементну підлогу або бетон. Спеціальна підготовка поверхні, як правило, не потрібна.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Wall Sticker |
| Країна виробник | Китай |
| Тип використання | Для внутрішніх робіт |
| Товщина | 1.5 мм |
| Матеріал | Бетон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 3000 |
| Покривна панеллю площа | 1,8 |
| Розмір | 3000*600*1,5мм |
| Стан | Нове |
| Ширина | 600 |
- Ціна: 790 ₴




