
Алмазна шліфувальна головка D14x1 мм довжина 35 мм хвостовик 3 мм D64 DZY-N 140103
- Готово до відправки
- Код: 9-4007220353264
1 064 ₴
+380 (68) 647-38-77
Отдел продажОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Алмазна шліфувальна головка D14x1 мм довжина 35 мм хвостовик 3 мм (D64 DZY-N 140103) – це інструмент для точного шліфування та обробки твердих матеріалів. Вона представлена у формі циліндра (форма ZY), що дозволяє легко працювати у вузьких щілинах, канавках та внутрішніх поверхнях деталей.
Головка має гальванічне покриття з алмазним напиленням або кубічним нітридом бору (CBN), що забезпечує високий рівень абразивності та довговічність інструменту. Завдяки таким характеристикам можливе як сухе, так і мокре шліфування з охолоджувальною рідиною.
Області застосування
- Технічна кераміка і скло: використовується для акуратного шліфування країв, обробки отворів та тонкої доводки виробів зі скла та кераміки.
- Тверді сплави: підходить для обробки карбіду вольфраму, феритів та суперсплавів на основі нікелю або титану.
- Ювелірна справа та інструментальне виробництво: виконує фінішну обробку графіту, синтетичного вугілля та інших абразивних матеріалів.
Ключові характеристики та особливості
- Форма ZY (циліндрична): забезпечує рівномірний контакт з оброблюваною поверхнею, що важливо для шліфування пазів і внутрішніх стінок.
- Гальванічне нанесення абразиву: гарантує міцне утримання алмазних або CBN зерен, що підвищує ефективність зняття матеріалу.
- Універсальний режим роботи: сумісність із сухим і мокрим шліфуванням для досягнення чистої та якісної обробки.
- Сумісність із обладнанням: підходить для прямих шліфмашин та пристроїв з гнучким валом (бормашини).
- Висока зносостійкість: інструмент працює з матеріалами, що мають підвищену твердість та стійкість до зношування.
- Точність обробки: стабільна геометрія головки запобігає вібраціям та биттю на високих обертах, забезпечуючи передбачуваний результат.
Технічні параметри
- Діаметр робочої частини: 14 мм
- Товщина шліфувальної області: 1 мм
- Довжина головки: 35 мм
- Хвостовик: 3 мм
- Тип абразиву: алмаз або кубічний нітрид бору (CBN)
- Форма профілю: циліндрична (ZY)
- Метод нанесення абразиву: гальванічний
- Режими роботи: сухий і мокрий
- Сумісність: для прямих шліфмашин та інструментів з гнучким валом
Комплектація
- Алмазна шліфувальна головка (1 шт.)
- Упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PFERD |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Алмаз |
| Область застосування | Абразив, Сталь |
| Стан | Новий |
| Тип | Шарошка |
| Тип профілю | Циліндричний |
| Додаткові | |
| Зернистість | 64 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр хвостовика | 3 |
- Ціна: 1 064 ₴





