Кошик

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 10:00 найближчого робочого дня (сьогодні).

Pesticides.ua - Аграрна продукція і не тільки !!!
+380 (68) 647-38-77Отдел продаж

Дискова щітка для дрилів RBU 5004 6 SiC 120 055 з пластиковою основою для шліфування та зачистки

  • Готово до відправки
  • Код: 9-4007220936511

718 ₴

+380 (68) 647-38-77
Отдел продаж
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дискова щітка для дрилів RBU 5004 6 SiC 120 055 з пластиковою основою для шліфування та зачистки
Готово до відправкиДискова щітка для дрилів RBU 5004 6 SiC 120 055 з пластиковою основою для шліфування та зачистки
718 ₴
+380 (68) 647-38-77
Отдел продаж
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Дискова щітка для дрилів RBU 5004 6 SiC 120 055 — це інструмент із пластиковою основою, призначений для шліфування та зачистки різних поверхонь. Ворс щітки виготовлений із нейлонових ниток, які наповнені карбідом кремнію (SiC). Завдяки цьому забезпечується ефективне та делікатне оброблення матеріалів без пошкоджень.

Особливості щітки

  • Абразивний ворс SiC: стрімко видаляє забруднення та задирки, зберігаючи цілісність поверхні.
  • Пластикова основа: забезпечує міцність і легкість інструменту під час роботи.
  • Універсальність застосування: підходить для обробки дерева, пластику, металу, кераміки та інших матеріалів.
  • Щільність ворсу: гарантує рівномірне шліфування, не змінюючи рельєф деталей.
  • Хвостовик 6 мм: сумісний із більшістю електродрилів та інструментів для шліфування.

Застосування

Щітка застосовується для таких завдань:

  1. Зачистка поверхні від іржі, лаку та старої фарби.
  2. Фінішне шліфування металевих виробів перед фарбуванням або поліруванням.
  3. Структурування деревини для декоративних робіт.
  4. Видалення заусенців на пластику та інших матеріалах.
  5. Очищення керамічних та кам'яних поверхонь.

Технічні характеристики

  • Діаметр щітки: 50 мм
  • Діаметр хвостовика: 6 мм
  • Матеріал ворсу: нейлон з уприскуванням карбіду кремнію (SiC)
  • Зернистість: 120
  • Товщина ворсу: 0,55 мм
  • Максимальна швидкість обертання: 4500 об/хв

Дискова щітка RBU 5004 6 SiC 120 055 має оптимальне поєднання міцності та делікатності. Вона забезпечує рівномірну обробку поверхонь із мінімальним ризиком їх пошкодження. Завдяки тонкому ворсу можна обробляти складні геометричні форми, що робить щітку зручною для різних сфер застосування.

Інструмент сумісний із більшістю стандартних дрилів та інших обертових пристроїв, що робить роботу швидкою та ефективною. Гарна щільність ворсу та збалансована конструкція забезпечують стабільність під час обробки та знижують вібрації.

Дискова щітка призначена для регулярного використання під час ремонтних, реставраційних або виробничих робіт. Вона витримує інтенсивну експлуатацію завдяки матеріалам високої зносостійкості. Застосування такого інструменту допомагає підвищити якість обробки поверхонь без додаткових затрат часу.

Основні
ВиробникPFERD
Країна виробникКитай
СтанНовий
Користувальницькі характеристики
Тип обробленняЗачисний
Діаметр зовнішній50 мм
Зернистість120
Кількість в пакованні1 шт
Обробка матеріалуДерево, Метал, Неіржавка сталь
ПризначенняЗачисний
Товщина0.55 мм
  • Ціна: 718 ₴