
Портативний зарядний пристрій для літій іонних акумуляторів 72V 84V 20S 3.5A з крокодилами розмір 135x90x50 мм
- Готово до відправки
- Код: 10-36884
3 120 ₴
Портативний зарядний пристрій для літій-іонних акумуляторів 72V 84V 20S 3.5A з крокодилами
Цей зарядний пристрій створений для швидкої та ефективної зарядки літій-іонних акумуляторів з напругою 72 В (84 В) і конфігурацією 20S. Він підходить для різних електронних пристроїв із високовольтними батареями, включно з електровелосипедами, скутерами, електроінструментами та радіокерованими моделями.
Ключові характеристики:
- Тип батареї: літій-іонний
- Напруга батареї: 72 В (84 В)
- Конфігурація: 20 послідовних елементів (20S)
- Вихідний струм: 3,5 А
- Вхідна напруга: 100-240 В змінного струму
- Розмір пристрою: 135x90x50 мм
- Вага: 350 г
Особливості пристрою
- Оптимальна зарядка батареї. Вбудований алгоритм підтримує стабільну напругу та струм, що забезпечує повний цикл зарядки без перевантажень.
- Захист від перегріву та перенапруги. Інтелектуальні системи контролю підтримують безпеку під час заряджання.
- Світлодіодні індикатори. Вказують на стан зарядки та можливі помилки, що дозволяє контролювати процес у режимі реального часу.
- Зручне підключення. Міцні крокодили забезпечують надійний контакт із акумулятором, що запобігає випадковим відключенням.
- Компактність та мобільність. Легкий і невеликий корпус полегшує перевезення та зберігання пристрою.
Технічні параметри
Пристрій підтримує живлення в широкому діапазоні вхідної напруги від 100 до 240 В, що робить його сумісним із різними мережами. Він здатен працювати при температурі від 0 до 45°C та витримує вологість до 85% без втрати характеристик.
Зарядний пристрій оснащений системою стабілізації вихідного струму, що забезпечує безпечне та швидке поповнення енергії в акумуляторах великої ємності. Це особливо важливо для збереження ресурсу батареї та підтримки її працездатності протягом тривалого часу.
Сфера застосування
- Електровелосипеди
- Скутери
- Електроінструменти
- Радіокеровані моделі
- Інші пристрої із літій-іонними акумуляторами 20S (72 В, 84 В)
Цей зарядний пристрій ефективно справляється із завданням живлення літій-іонних батарей великої ємності. Він підтримує стабільний процес зарядки, що допомагає зберегти ресурс акумулятора. Завдяки інтуїтивно зрозумілим індикаторам ви цілком контролюєте стан зарядки.
Завдяки надійному кріпленню крокодилів забезпечується міцне підключення навіть у польових умовах, що важливо для тривалого використання на ходу. Компактні розміри та низька вага зарядного пристрою роблять його зручним для транспортування та зберігання без зайвих труднощів.
Підтримка широкого діапазону вхідної напруги та захисні функції забезпечують надійну роботу незалежно від специфіки електричної мережі чи навколишнього середовища. Це робить пристрій універсальним рішенням для зарядки літій-іонних акумуляторів із напругою 72-84 В.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Voltronic |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безготівковий розрахунок | Да |
| Країна-виробник товару | Китай |
- Ціна: 3 120 ₴


