
Гальмівна рідина WOLF BRAKE FLUID DOT 5 1 упаковка 12 пляшок по 1 літру 21-8308307
- Готово до відправки
- Код: 21-8308307
665 ₴
632 ₴
Гальмівна рідина WOLF BRAKE FLUID DOT 5.1 – 1 л x 12
WOLF BRAKE FLUID DOT 5.1 – це синтетична гальмівна рідина, створена для гідравлічних систем гальм з високими вимогами до якості та надійності. Рідина має стабільний склад, який запобігає утворенню осаду й окисненню, що важливо для довготривалої і безпечної роботи системи.
Основні характеристики
- Висока температура кипіння: до 275°C забезпечує стійкість до перегрівання гальмівної системи в складних умовах експлуатації.
- Антикорозійний захист: запобігає корозії металевих елементів і знижує знос деталей.
- Сумісність з еластомерами: рідина не викликає набрякання або руйнування гумових ущільнень, запобігаючи втратам флуїду.
Область застосування
Гальмівна рідина WOLF BRAKE FLUID DOT 5.1 підходить для всіх гідравлічних систем гальмування, в тому числі з ABS, а також для гідропідсилювачів керма і гідротрансформаторів. Ефективна при температурному діапазоні від –40°C до +270°C.
Відповідність стандартам
Рідина відповідає міжнародним і національним стандартам, що підтверджує її якість і надійність:
- FMVSS 116 DOT 3, DOT 4, DOT 5.1
- ISO 4925 Class 3, 4, 5.1
- SAE J 1703, J 1704
Типові технічні параметри
- Кінематична в’язкість при 100°C: 2,16 мм²/с
- pH: 7,49
- Температура кипіння: 275°C
- Температура кипіння «зволоженої» рідини (WERBP): 187°C
- Щільність при 20°C: 1,069 г/мл
- Кінематична в’язкість при –40°C: 810 мм²/с
Використання цієї гальмівної рідини забезпечує стабільну і безпечну роботу гальмівної системи в будь-яких умовах. Сумісність з різними типами систем і матеріалів робить її універсальним вибором для гідравлічних гальм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wolf |
| Країна виробник | Китай |
| Вид рідини | DOT 5.1 |
| Стан | Новий |
| Об'єм рідини | 1 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Температура кипіння | 187 |
- Ціна: 632 ₴
