
Головка-біта ударна HEX 1" JCB Tools JCB-28412546MPB 46 мм
- В наявності
- Код: 5-60547
1 150 ₴
+380 (68) 647-38-77
Отдел продажОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Головка-біта ударна HEX 1" JCB Tools JCB-28412546MPB 46 мм
Головка-біта ударна, 1" призначена для монтажу та демонтажу кріпильних елементів за допомогою гайковерта або ключа. Головка виготовлена з міцної хромомолібденової сталі, яка забезпечує довговічність та ударостійкість. Може бути використана для монтажу та демонтажу болтів, гайок, шурупів та інших кріпильних елементів у різних галузях промисловості, будівництва та ремонту або закручування елемента кріплення.
Характеристики
| Розмір : | 46 мм. |
|---|---|
| Робочий профіль : | HEX |
| Приєднувальний профіль : | 1" |
| Матеріал : | Хромомолібденова сталь. |
| Вага : | 1.785 кг. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JCB |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Квадрат | 1" |
| Кількість у наборі | 1 шт. |
| Оміднений інструмент | Немає |
| Розмір max | 46 мм |
| Тип інструмента | торцева головка |
- Ціна: 1 150 ₴


