
Тепловентилятор промисловий Kraft Dele KD11719 6кВт 380Вт термостат 3 режима роботи
- В наявності
- Код: 9-KD11719
4 200 ₴
+380 (68) 647-38-77
Отдел продажОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тепловентилятор промисловий Kraft Dele KD11719 6кВт 380Вт термостат 3 режима роботи
Kraft Dele KD11719 - якісний електричний обігрівач промислового класу з живленням від мережі 380 В. Підходить для обігріву житлових та нежитлових приміщень великої площі як основне та додаткове джерело тепла. Має на корпусі ступінчастий перемикач, що дозволяє регулювати потужність споживання від 3000 Вт до 6000 Вт. Також є можливість увімкнути режим роботи без обігріву. Корпус виготовлений із сталі та додатково покритий порошковою фарбою.
Тепловентилятор електричний Kraft Dele KD11719 поставляється в картонній упаковці з кабелем живлення та вилкою.
Основні переваги Kraft Dele KD11719:
- 380 В - напруга живлення
- 13 А - споживаний струм
- Ступінчасте регулювання потужності
- 3000 Вт / 6000 Вт - ступені потужності обігрівача
- Композитний нагрівальний елемент зі сталі та міді.
- Вбудований терморегулятор
- Режим роботи без обігріву
- Корпус із сталевого листа
- Запобіжник на 15 А
- Вбудована ручка для транспортування
- 200х220х325 мм - компактні габарити.
- 5.0 кг - мала вага
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- Тепловентилятор електричний Kraft Dele KD11719
- Інструкція з експлуатації
- Картонна упаковка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kraft Dele |
| Країна виробник | Польща |
| Споживана потужність | 6 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5 кг |
| Висота | 325 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Довжина: | 220.0 |
| Додаткові характеристики | |
| Термостат | Да |
| Ступеневе регулювання потужності | Да |
| Характеристики електричних гармат | |
| Напруга живлення | 380 В |
| Основні | |
| Тип | Електрична |
| Тип теплових гармат за формою | Прямокутний |
| Нагрівальний елемент теплової гармати | ТЕН |
| Спосіб нагрівання теплової гармати | Непрямого нагрівання |
| Продуктивність | 400 куб. м/хв |
| Ступінь захисту IP | 22 |
| Теплова потужність | 3.0 |
| Тип теплових гармат за портативністю | Мобільний |
- Ціна: 4 200 ₴






