
Насосна станція HECHT 3101 INOX
- Немає в наявності
- Код: 4-HECHT3101Inox
7 149 ₴
Насосна станція HECHT 3101 INOX
Насосна станція Hecht 3101 INOX транспортує 3500 літрів води на годину. З потужністю 1000 Вт і висотою всмоктування до 8 метрів, насос є практичним помічником для транспортування води при постійному тиску до 3 бар. Таким чином, водяний насос працює дуже ефективно.
Корпус насоса дуже міцний. Він виготовлений з корозійно-стійкого матеріалу. Реле тиску та манометр компактні та безпечно розміщені на корпусі.
Переваги товару "Насосна станція HECHT 3101 INOX"
- Потужність 1000 Вт.
- Універсальність і простота у використанні.
- Продуктивність 3500 літрів на годину.
- Тиск до 3 бар.
- Висота всмоктування до 8 метрів.
- Висота подачі до 44 метрів.
Переваги офіційного представництва HECHT в Україні
повна впевненість в якості та оригінальності продукції
гарантія дотримання всіх прав споживача
якісна консультація, безкоштовна доставка та гарантія 2 роки на продукцію (приватне використання)
Технічна інформація
| Модель двигуна | Електричний, 230В/50 Гц |
| Потужність | 1000 Вт |
| Продуктивність макс. | 3500 л/год |
| Висота подачі макс. | 44 м |
| Висота всмоктування | - |
| Тиск макс. | 1,5-3,0 Бар |
| Тип рідини що перекачуеться | Чиста вода |
| Розмір упаковки | 560 X 460 X 280 мм, вага 12,6 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hecht |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 12.6 кг |
| Вид насоса | Насосна станція |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Максимальний напір | 44 м |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пропускна здатність | 3.5 куб.м/год |
| Підвищення тиску | Так |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Стан | Новий |
| Якість води | Чистий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Червоний |
| Максимальний робочий тиск | 3 Бари |
| Перекачувані середовища | Технічна вода | Чиста вода |
| Споживана потужність (W) | 1 кВт |
| Тип насоса | Електричний (від мережі) |
| Частота тока | 50 Гц |
- Ціна: 7 149 ₴





