
Тепловентилятор Vulkan SL-TSE-20C 2кВт 220В TSE-20C 360 м3/год регулювання потужності
- В наявності
- Код: 9-SL-TSE-20C
2 147,82 ₴
+380 (68) 647-38-77
Отдел продажОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тепловентилятор Vulkan SL-TSE-20C 2кВт 220В TSE-20C 360 м3/год регулювання потужності
Vulkan SL-TSE-20C - якісний електричний обігрівач промислового класу із живленням від мережі 220 В. Підходить для обігріву житлових та нежитлових приміщень площею 20 кв.м. При обігріві споживає від 1000 до 2000 Вт потужності. Також є можливість увімкнути режим роботи без обігріву. Корпус виготовлений із сталі та додатково покритий порошковою фарбою.
- Тип: електричний тепловентилятор
- Потужність: 2000Вт
- Напруга: 220В
- Режими регулювання потужності: 25/1000/2000Вт
- Продуктивність: 360м3/год
- Площа обігріву: 20м2
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Країна виробник | Україна |
| Споживана потужність | 2 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 390 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Довжина: | 310.0 |
| Додаткові характеристики | |
| Термостат | Да |
| Режим вентиляції | Да |
| Ступеневе регулювання потужності | Да |
| Характеристики електричних гармат | |
| Напруга живлення | 220 В |
| Основні | |
| Тип | Електрична |
| Продуктивність | 360 куб. м/хв |
| Ступінь захисту IP | 24 |
| Теплова потужність | 2.0 |
| Тип теплових гармат за формою | Прямокутний |
| Тип теплових гармат за портативністю | Стаціонарний |
| Нагрівальний елемент теплової гармати | ТЕН |
| Спосіб нагрівання теплової гармати | Непрямого нагрівання |
- Ціна: 2 147,82 ₴



