
Токарний верстат по дереву MAST Holztechnik H-TV460VF 230V/50HZ/1PH
- В наявності
- Код: 6-H-TV460VF 230V
21 020 ₴
+380 (68) 647-38-77
Отдел продажОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Токарний верстат по дереву MAST Holztechnik H-TV460VF 230V/50HZ/1PH
| Основні | |
|---|---|
| Відстань між центрами | 460 мм |
| Конус задньої бабки | КМ2 MT2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота центрів | 153 мм |
| Потужність двигуна | 500 Вт |
| Потужність двигуна S6 | 770 Вт |
| Посадкова різь | M33 |
| Хід пінолі | 55 мм |
| Частота обертання токарного шпинделя | 650-1450/1250-2800/1600-3800 об./хв |
| вага брутто | 40 кг |
| вага нетто | 38 кг |
- Ціна: 21 020 ₴
