
Осциляційно-шпиндельний шліфувальний верстат MAST Holztechnik H-OS110 230V
- В наявності
- Код: 6-H-OS110 230V
25 250 ₴
+380 (68) 647-38-77
Отдел продажОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Осциляційно-шпиндельний шліфувальний верстат MAST Holztechnik H-OS110 230V
| Загальні параметри | |
|---|---|
| Вага | 33 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота столу | 910 мм |
| Висота шліфувальна | 95 мм |
| Вихід під аспірацію | 50 мм |
| ГАБАРІТНІ РОЗМІРИ | 460х460х1060 мм |
| Коливання | 60 хв |
| Коливальний хід | 24 мм |
| Потужність двигуна | 0,37 кВт |
| Розміри столу | 370х370 мм |
| Швидкість обертання шпинделя | 1400 об./хв |
- Ціна: 25 250 ₴




