
Автомобільний акумулятор MOLL Truck SHD 225Ah 1150A L+ (DIN C)
- Немає в наявності
- Код: 2-725012115
22 527,70 ₴
+380 (68) 647-38-77
Отдел продажОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автомобільний акумулятор MOLL Truck SHD 225Ah 1150A L+ (DIN C)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Moll |
| Ємність акумулятору | 225 А. г |
| Індикатор заряду акумулятора | Ні |
| Висота | 242 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 518 мм |
| Застосування за типом | Вантажні автомобілі |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Обслуговування | Обслуговуваний |
| Полярність | 1 (+ зліва) |
| Пусковий струм | 1150 А |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ширина | 276 мм |
- Ціна: 22 527,70 ₴


