
Автомобільний акумулятор EXIDE (EG1250) Start PRO 125Аh 760A 349*175*285
- Немає в наявності
- Код: 2-EG1250
10 554,70 ₴
+380 (68) 647-38-77
Отдел продажОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автомобільний акумулятор EXIDE (EG1250) Start PRO 125Аh 760A 349*175*285
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | EG1250 |
| Виробник | Exide |
| Країна виробник | Польща |
| Ємність акумулятору | 125 А. г |
| Індикатор заряду акумулятора | Ні |
| Вага | 29.5 кг |
| Висота | 285 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 349 мм |
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Пусковий струм | 760 А |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ширина | 175 мм |
- Ціна: 10 554,70 ₴



