
Пила настільна стрічкова HECHT 8916
- Немає в наявності
- Код: 4-HECHT8916
5 499 ₴
+380 (68) 647-38-77
Отдел продажОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пилка настільна HECHT 8916
Пилка настільна HECHT 8946 — ідеальний інструмент для точного різання деревини та пластикових матеріалів. За допомогою потужного двигуна 120 Вт і високої швидкості пилкового полотна з безступінчатим регулюванням частоти ходу, ця пилка легко впорається з різними завданнями DIY.
Переваги продукту ''Пилка настільна HECHT 8916''
- Міцна сталева рама для надійної стійкості.
- Нахильний робочий стіл розміром 255 x 415 мм
- Практичний утримувач заготовки
- Безступінчасте регулювання частоти ходу
- Максимальна висота зрізу під кутом 90° становить 50 мм, під кутом 45° — 20 мм.
- Підключення всмоктуючого шланга для збору стружки та підтримки чистоти на робочому місці.
- Можливість стаціонарної роботи, прикрутивши спіральну пилку HECHT до верстака.
З HECHT 8946 ви отримаєте надійного партнера для точного та комфортного різання, що задовольнить потреби будь-якого вимогливого любителя чи майстра.
Технічні характеристики
| Потужність | 120 Вт/230 В |
| Розмір столу | 255х415 мм |
| Ширина різу | 406 мм |
| Довжина леза | 127 мм |
| Хід | 19 мм |
| Проекція | 406 мм |
| Швидкість вібрації | 400-1650 хв-1 |
| Зріз 90 ° | 50 мм |
| Зріз 45 ° | 20 мм |
| Вага | 13 кг |
| Всмоктувальний патрубок | 34 мм |
| Розміри упаковки | 69,5 x 37 x 37,5 см |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hecht |
| Країна виробник | Чехія |
| Стан | Новий |
| ЧПУ | Ні |
| Загальні параметри | |
| Вага | 13 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 24 мес. |
| Діаметр патрубка відсмоктування | 34 мм |
| Довжина стрічкової пили | 127 мм |
| Напруга | 230 В |
| Подавання заготівки | Ручна |
| Споживана потужність | 0.12 кВт |
| Тип верстата | Лобзиковий |
| Кут нахилу | 90 град. |
| Кут нахилу пили | 90 град. |
| Частота | 50 GHz |
- Ціна: 5 499 ₴









