
Телескопічна драбина з анодованого алюмінію 9 сходинок 2.6 м
- В наявності
- Код: 9-KME1026Y/881026
3 999 ₴
+380 (68) 647-38-77
Отдел продажОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телескопічна драбина з анодованого алюмінію 9 сходинок 2.6 м
Телескопічна драбина з анодованого алюмінію. Завдяки своїй конструкції є оптимальним рішення для використання на будівництвах, виробнитвах та звичайних побутових господарствах.
Анодна плівка захищає метал від корозії, має електроізоляційні властивості, покращує зовнішній вигляд виробу, корозійну стійкість, стійкість до стирання, поверхневу твердість тощо. Метод застосовується у машинобудуванні (для захисту виробів від корозії), приладобудуванні (для декоративного оздоблення і захисту приладів від механічного та хімічного впливу), у туристичному спорядженні, у виробництві деталей літаків, радіоапаратури тощо.
- Кількість сходинок - 9
- Висота - 2,6м
- Вага - 7,3кг
- Розміри в зібраному стані - 74*47см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 7.3 кг |
| Кількість ступенів | 9 шт. |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота у складеному стані | 0.75 м |
| Висота драбини | 2.6 м |
| Кількість секцій | 1 |
| Комплектація | паковання |
| Кількість секцій/сходинок | 1*9 |
| Максимальна робоча висота | 2.6 мм |
| Особливості | Протиковзкі ніжки |
| Розміри | 47x8x76 см |
| Тип | Телескопічна |
| Тип драбини | Приставна |
- Ціна: 3 999 ₴




