
Зарядний пристрій BOSCH С1 - 0189911010 (V12)
- Немає в наявності
- Код: 2-018999901M
2 765,10 ₴
+380 (68) 647-38-77
Отдел продажОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Заряднийпристрій BOSCH С1 0.189.999.01М (V12)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Тип | Зарядний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12міс. |
| Додаткові режими | Інтелектуальна зарядка |
| Макс. ємність АКБ | 230Аг |
| Мін. ємність АКБ | 14Аг |
| Напруга АКБ | 12В |
| Живлення | 50 Вт |
| Робоча температура | 0/+40 °C |
| Тип АКБ | AGM , GEL , кислотний |
| Функції захисту | Захист від перевантаження та короткого замикання |
- Ціна: 2 765,10 ₴


