
Керамічний обігрівач HECHT 3613
- Немає в наявності
- Код: 4-HECHT3613
3 519 ₴
Керамічний обігрівач HECHT 3613
Електричний обігрівач HECHT 3613 - ідеальний вибір для вашого дому, як додаткове джерело опалення. Працює від стандартної розетки 230 В / 50 Гц, що дозволяє використовувати його будь-де, де є доступ до електромережі. Ви можете вибрати потужність обігрівача - 1000 Вт або 2000 Вт, залежно від ваших потреб. Рекомендована площа опалюваного приміщення - 15-20 м².Управління пристроєм дуже зручне завдяки пульту дистанційного керування та інтуїтивно зрозумілому дисплею. Обігрівач також може обертатися, рівномірно розподіляючи тепле повітря по кімнаті. Із регулятором температури ви можете легко встановити бажаний режим та слідкувати за температурою в кімнаті. Термозахист і система безпеки зроблять ваше опалення надійним і безпечним. Зі зворотного боку під знімну всмоктувальну сітку розміщений спеціальний поролоновий фільтр, який перешкоджає всмоктуванню бруду. Фільтр можна легко зняти та очистити.
Переваги продукту ''Керамічний обігрівач HECHT 3613''
- Електричний обігрівач із керамічним нагрівальним елементом.
- Ідеально підходить для опалення приміщень та офісів.
- Потужність 2000 Вт - зігріє простір площею 15-20 м².
- В комплекті - практичний пульт дистанційного керування.
- Має стійку з можливістю обертання.
- Вбудований термозахист для запобігання перегріву.
Технічні характеристики
| Споживана потужність | 1000 - 2000 Вт |
| Площа обігріву | 15 - 20 м2 |
| Електроживлення | 230 В / 50 Гц |
| Потужність нагріву | 6825 BTU |
| Температура | від 10 до 49°C |
| Вага | 4,5 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hecht |
| Країна виробник | Чехія |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Особливості | Терморегулятор, Функція повороту, Пульт дистанційного керування |
| Призначення | Побутове |
| Рекомендована площа приміщення | 20 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Тип нагрівального елементу | Інфрачервоний випромінювач |
| Тип управління | Електронне |
| Додаткові характеристики | |
| Індикатор температури | Так |
| Дисплей | Так |
| Коліщата | Ні |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.5 кг |
| Технічні характеристики | |
| Напруга мережі | 220-230 В |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
- Ціна: 3 519 ₴





