
Насіння соняшнику гібрид ФЛОРІАН A-G (105 дн) СТАНДАРТ Арт-Арго 2025 рік
- Немає в наявності
- Код: 28-ФЛОРІАН(СТАНДАРТ)
2 900 ₴/посівна одиниця
+380 (68) 647-38-77
Отдел продажОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Насіння соняшнику гібрид ФЛОРІАН A-G (105 дн) СТАНДАРТ Арт-Арго 2025 рік
Новинка, у зв'язку зі швидкими змінами клімату та зміною природних зон в Україні, колишні гібриди стали не зовсім актуальними. Пристосовуючись до нових погодних умов, високих температур, посухи, заразних та інших проблем під час сучасного вирощування соняшників наші селекціонери створили нове покоління батьківських ліній, які адаптовані до реалій українських полів.
Гібрид інтенсивного типу з високими стабільними показниками врожайності.
Висока посухостійкість та гарне запилення кошика.
Насіння соняшнику інкрустоване (карбендазим та металаксил-М) та упаковане в паперові 3-шарові мішки по 1 п.о. (150 тис. насінин).
| Для зон недостатнього зволоження | 50-55 |
| Для зон достатнього зволоження | 55-60 |
| Тип гібриду | простий |
| Стійкість до вовчки | A-F |
| Висота рослин | 160 см |
| Розмір кошика | 18-20 см |
| Середня врожайність за роки випробувань | 38 ц/га |
| Масляничність | 52 % |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Арт-Агро |
| Країна виробник | Україна |
| ГМО | Ні |
| Група стиглості | Ранньостигла |
| Класс семян | Еліта |
| Колір | Чорний |
| Культура | Соняшник |
| Рік врожаю | 2025 |
| Сезонність | Ярова культура |
| Сорт/Гібрид | ФЛОРИАН |
| Тип продукції | Посівний (насіння) |
| Фракція | Стандарт |
| Упаковка | |
| Вага | 9 кг |
| Упаковка | Мішок |
| Ботанічні характеристики | |
| Висота рослин | Середньорослі |
| Посухостійкість | Так |
| Стійкість до вилягання | Так |
| Тривалість життя | Однорічні |
| Холодостійкість | Так |
| Характеристики насіннєвого матеріалу | |
| Вологість | 8 % |
| Енергія проростання | 97 % |
| Маса 1000 насінин | 60 г |
| Репродукція | Еліта |
| Сорность | 0 % |
| Схожість | 98 % |
| Зберігання | |
| Максимальна вологість | 20 % |
| Максимальна температура зберігання | 25 град. |
| Мінімальна вологість | 5 % |
| Мінімальна температура зберігання | 0 град. |
| Термін зберігання | 60 міс |
| Агрономічні характеристики | |
| Строки дозрівання | 105 дн |
| Строки посіву | Квітень, Березень, Червень, Травень |
| Тип вирощування | Польові |
- Ціна: 2 900 ₴/посівна одиниця

