
Погружная дисковая пила Holzmann TAS 165 (направляющая линейка не входит в комлектацию)
- В наявності
- Код: 6-TAS165
10 940 ₴
Погружная дисковая пила Holzmann TAS 165 (направляющая линейка не входит в комлектацию)
ПРИЗНАЧЕННЯ:
Заглибна пила - це ручна дискова пила для меблевих виробництв, цехів, будівництва і побутового застосування. Ідеально підходить для робіт високої точності по різанню ДСП, дерева, МДФ, гіпсокартону, пластику та інших різних матеріалів. Електроінструмент здатний функціонувати без зупинки цілу робочу зміну, що підтверджує його надійність і витривалість. Виготовлення з матеріалів високої якості і високоміцна збірка гарантують довговічний термін служби.
ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ:
Застосовується в домашній майстерні, так і в професійному цеху.
Особливості
- Коліщатко для точної установки числа обертів, для оптимального підбору під кожен оброблюваний матеріал індивідуально.
- Система підтримки постійного числа обертів під навантаженням.
- Плавний пуск.
- Обмеження пускового струму.
- Гальмо двигуна для швидкої зупинки диска.
- Світлодіодний індикатор подачі живлення і зносу щіток.
- Плавне регулювання кута нахилу підошви від -1° до 48°.
- Плавне регулювання глибини різу з обмежувачем.
- Можливість прорізати попередній паз глибиною 2 мм, для подальшого реза без утворення сколів на оброблюваному матеріалі.
- Висока точність різу під кутами і глибині.
- Установка на напрямну шину не вимагає додаткових адаптерів і перехідників.
КОНСТРУКТИВНІ ОСОБЛИВОСТІ:



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Holzmann |
| Країна виробник | Австрія |
| Вага | 6.5 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Діаметр посадкового отвору | 20 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Кут нахилу | 90 град. |
| Максимальна глибина пропілу | 54 мм |
| Максимальна кількість обертів | 5500 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 165 мм |
| Можливість стаціонарного кріплення | Так |
| Паралельний упор | Ні |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Лазерний маркер | Ні |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Захисний кожух | Так |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 24 мес. |
| Діаметр диска | 165 20 мм |
| Макс. висота різання за 90° | 54 мм |
| Частота обертання | 5500 об хв |
| вага брутто | 7 кг |
| вага нетто | 6,5 кг |
- Ціна: 10 940 ₴







