
Дискова електрична пилка Hecht 1624
- Нет в наличии
- Код: 4-HECHT1624
3 299 ₴
+380 (68) 647-38-77
Отдел продажОписание
Характеристики
Информация для заказа
Дискова електрична пилка Hecht 1624
- Викид тирси
- Ергономічна ручка з елементами керування
- Паралельний упор
- Пильний диск
- Захисний кожух
Надійний помічник у кожній майстерні
- Пристрій оснащений двигуном 1400 Вт, що забезпечує швидкість без навантаження 5500 об/хв.
- Пиляльний диск діаметром 185 мм дозволяє виконувати пропили глибиною до 64 мм,42 мм при наклоне 45°. Завдяки легкому регулюванню глибини різу та кута різу його використання дійсно універсальне.
Переваги офіційного представництва HECHT в Україні
повна впевненість в якості та оригінальності продукції
гарантія дотримання всіх прав споживача
якісна консультація, безкоштовна доставка та гарантія 2 роки на продукцію (приватне використання)
Технічні характеристики
| Напруга | 230 В/50 Гц |
| Діаметр леза | 185 мм |
| Потужність | 1400 Вт |
| Максимальна глибина пропилу | 65 мм |
| Швидкість без навантаження | 5500 об/хв |
| Вага | 3,7 кг |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hecht |
| Страна производитель | Чехия |
| Вес | 3.7 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Питание | Сеть 220В |
| Максимальная глубина пропила | 65 мм |
| Максимальное количество оборотов | 5500 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 185 мм |
| Потребляемая мощность | 1400 Вт |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 24 мес. |
| Цвет | Красный |
- Цена: 3 299 ₴
