
Пила торцювальна HECHT 814 (HECHT 814)
- Нет в наличии
- Код: 4-HECHT814
2 899 ₴
+380 (68) 647-38-77
Отдел продажОписание
Характеристики
Информация для заказа
Пила торцювальна HECHT 814 (HECHT 814)
Інформація про продукт.
| Тип двигуна | Електричний 230 В/50 Гц |
| Потужність | 1400 Вт |
| Частота холостого ходу | 5000 об / хв |
| Глибина різання | - |
| Діпазон нахилу | - 45 ° / 0 ° / 45 ° |
| Пропили під кутом | 90 ° до 45 ° вліво |
| Діаметр диска пилки | 210 мм |
| Вага | 6,3 кг |
| Розмір упаковки | 490 x 300 x 290 мм |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hecht |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Красный |
- Цена: 2 899 ₴






