
Прес пневмогідравлічний 40т
- Немає в наявності
- Код: 9-TY40002
58 199 ₴
+380 (68) 647-38-77
Отдел продажОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
GTM TY40002 - стаціонарний пневмогідравлічний прес для запресування та випресування різних деталей. Такий тип преса відрізняється простотою, великою надійністю та малими розмірами, що дозволяє використовувати його як на підприємствах та автосервісах, так і в побуті.
Переваги пресу GTM TY40002:
> Висока якість виготовлення
> Надійний пневмогідравлічний механізм для роботи вручну або від компресора
> Максимальне робоче зусилля 40 т
> Манометр на корпусі для точного контролю тиску.
> Максимальна висота деталі 890 мм
> Хід штока під час роботи 175 мм
Комплектація:
> Важіль
> Прес
Галузь застосування:
> Автосервіс
> Промисловість
> Побутове використання
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 254 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота проходу | 890 мм |
| Габарити | 920xЗ70x1800 мм |
| Додаткові функції | Манометр |
| Країна торгової марки | Україна |
| Макс. навантаження | 40 т |
| Робочий хід | 175 мм |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Пневмогідравлічний |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Ширина проходу | 1250 мм |
- Ціна: 58 199 ₴


