
Пістолет-розпилювач BASIC METAL метал
- В наявності
- Код: 9-96190000
958,51 ₴
948,92 ₴
Пістолет-розпилювач BASIC METAL метал
Claber Metal-Jet 9619 — це преміальний поливальний пістолет, що поєднує італійську елегантність та виняткову надійність металевої конструкції. Завдяки корпусу з хромованої латуні, цей пристрій стійкий до механічних пошкоджень, корозії та високого тиску. Модель ідеально підходить як для дбайливого поливу рослин у саду, так і для господарських завдань: миття садової техніки, доріжок чи огорож.
Основні переваги:
-
Надійність Metal-Jet: Використання латуні з хромованим покриттям забезпечує тривалий термін експлуатації та стійкість до будь-яких погодних умов.
-
Дворежимне регулювання: Поворотна форсунка дозволяє миттєво змінювати тип подачі води — від потужного концентрованого струменя для чищення до м'якого конусного розпилення для зрошення.
-
Комфортний хват: Ергономічна конструкція рукоятки гарантує надійне утримання інструмента навіть мокрими руками.
-
Клавішне керування з фіксатором: Зручний вмикач дозволяє плавно регулювати потік, а спеціальний блокатор на клавіші пуску знімає навантаження з пальців під час тривалого поливу.
-
Система Quick-Click: Миттєве підключення до шланга за допомогою стандартних швидкознімних конекторів.
-
Made in Italy: Гарантія європейської якості та відповідність міжнародним стандартам.
Технічні характеристики
-
Матеріал: Хромована латунь.
-
Тип насадки: Форсунка.
-
Кількість режимів: 2 (струмінь / конус).
-
Вага: 195 г.
-
Габарити: 135 х 147 х 31 мм.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Claber |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 195 г |
| Висота | 31 мм |
| Довжина | 147 мм |
| Матеріал | Метал |
| Регулювання струменя | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Пістолет для поливу |
| Тип підключення шланга | Конекторний |
| Типи струменя | Плоский струмінь, Конусний струмінь |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 135 мм |
- Ціна: 948,92 ₴
