Кошик
4 відгуків
Захисти свій врожай! Засоби захисту рослин Обрати
+380 (98) 105-83-34
вул. Броварська, 4, с. Проліски 08322, Україна
Pesticides.ua
Залишити відгук
Стимулятор росту рослин FRUITLIPS (Фрутліпс) Долина (5 л), фото 2

Стимулятор росту рослин FRUITLIPS (Фрутліпс) Долина (5 л)

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Склад: 

Електронодонорні та електроноакцепторні заміщені ароматичних вуглеводнів 66 г/л

Алкілкарбонові похідні заміщених ароматичних вуглеводнів 7 г/л

У результаті застосування FRUITLIPS® виявлено його значну регенеративну та антистресову дію, що має комплексний вплив як на кожну клітину окремо так і на рослинний організм у цілому. Трикомпонентний склад діючої речовини препарату має потужний вплив на рослинні системи за рахунок ефективної взаємодії між собою, під час якої кожен із елементів підсилює дію іншого.

У разі застосування стимулятора росту FRUITLIPS® спостерігається підвищення синтезу фітогормонів, що відповідають за протікання основних біохімічних процесів у рослинному організмі. Фітогормони мають незамінні функції, вони беруть участь у регуляції рухової реакції листя та квіток рослини, цвітінні, зростанні та дозріванні плодів, опаданні листя, зав’язі та плодів, підвищенні інтенсивності дихання, формуванні великих партенокарпічних плодів, стимуляції формування бруньок і росту пагонів.

Однією з важливих особливостей FRUITLIPS® є його вплив на фотосинтетичну продуктивність і вміст хлорофілу в листках. Фотосинтез – це процес утворення зеленими рослинами органічних речовин з CO2 і H2O завдяки енергії світла. Фотосинтез відбувається в органах зелених рослини, і насамперед у листі. В еукаріотів цей процес проходить в особливих органоїдах листках – хлоропластах.

ЕФЕКТИ ВІД ЗАСТОСУВАННЯ

Отже, стимулятор росту FRUITLIPS® комплексно впливає на важливі внутрішньоклітинні процеси, що регулюють низку біохімічних процесів. Це – широкий спектр впливу на фізіологічні процеси клітини: водообмін, дихання, вуглецеве та мінеральне живлення рослин, процеси синтезу, транспорту, перетворення та нагромадження органічних сполук, фізіологічні особливості онтогенезу та стійкість рослин до несприятливих факторів довкілля. Препарат стимулює накопичення хлорофілу в листі, що впливає на фотосинтез. Цей процес є одним із найважливіших, що відбувається в природі, адже органічні речовини, які утворюються під час фотосинтезу становлять основу життєдіяльності рослини.

Також FRUITLIPS® підвищує вміст сухих розчинних речовин та цукрів, що визначає енергетичну цінність плодів, зменшує вміст органічних кислот, кожна з яких відіграє певну роль у метаболізмі в рослинних клітинах. Підвищує ступінь лежкоздатності плодів в умовах зберігання та зменшує прояв фізіологічного в’янення, підшкіркової плямистості та грибних гнилей. Усі ці процеси призводять до збільшення рівня врожайності та якості плодово-ягідної продукції, яка відповідатиме найвищим фізичним, органолептичним та біохімічним показникам.

Основні
Призначення препарату Регуляція фізіологічних процесів, Підвищення стресостійкості, Збільшення плодоутворення, Зростання біомаси
Ефект добрива Так
Країна виробникУкраїна
Виробник Долина
Упаковка
УпаковкаКаністра
Об`єм5 л
  • Ціна: 9 250 грн

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner