Кошик
4 відгуків
Захисти свій врожай! Засоби захисту рослин Обрати
+380 (98) 105-83-34
вул. Броварська, 4, с. Проліски 08322, Україна
Pesticides.ua
Залишити відгук
Ад'ювант (піногасник) Супер АНТИФОМ Хімагромаркетинг 1 л, фото 2

Ад'ювант (піногасник) Супер АНТИФОМ Хімагромаркетинг 1 л

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Ад'ювант Супер АНТИФОМ

Неіонний органосилікатний сурфактант для запобігання піноутворення при роботі з засобами захисту рослин, сумісний з усіма типами пестицидів.

 

Форма препарату діюча речовина:  розчинний піногасник на основі полидиметилризоксилоксана.

Упаковка: флакони 1 л

Супер АНТИФОМ®, повністю задовольняє три основні вимоги ефективних піногасників:

  • низький поверхневий натяг;
  • нерозчинність у середовищі піни;
  • легке емульгування.

Механізм дії: Принцип дії Супер АНТИФОМ® полягає в утворенні на межі розділу рідкої і газової фази непроникною плівки нерозчинної в рідині, тим самим, підвищуючи поверхневий натяг і запобігаючи утворенню бульбашок газу, тобто піни.

При потраплянні препарату в воду, він, через свою не розчинності у даної середовищі, заміщує молекули ПАВа, що знаходяться у верхньому шарі. В результаті цього в моно кульової плівці поверхнево-активної речовини утворюються пори. Наступним кроком є поширення антівспенівателі по водній поверхні. Це відбувається завдяки дуже низькому поверхневого натягу Супер АНТИФОМа. У завершальній стадії відбувається руйнування стабільності моно кульової плівки поверхнево активної речовини. Як результат утворення піни неможливо, а те, що було сформовано раніше — руйнується.

З його допомогою підвищується корисна ємність устаткування, і скорочуються тимчасові втрати. При цьому умови для роботи стають практично ідеальними. У результаті весь технологічний процес стає максимально економічним і високопродуктивним.

Причини піноутворення: Утворення піни відбувається у водному розчині, який містить хоча б мінімальну концентрацію ПАВа. Молекула ПАВа складається з гідрофільної і гідрофобної частин. Ці молекули утворюють тонкий шар на водній поверхні. Гідрофільна частина орієнтується на водне середовище, а гідрофобна - на повітря. Цей моно куля створює відразливу від поверхні силу, що в результаті сприяє утворенню стабільної системи.

Шляхом фізичного впливу, такого як збовтування або помішування, повітря потрапляє у водний розчин і прагне випаруватися. Але на шляху йому зустрічається перешкода у вигляді кулі, що складається з молекул ПАВа. В результаті цього ми можемо спостерігати утворення повітряних бульбашок, покритих тонким шаром водної плівки. Стабільність плівки пояснюється наступним принципом: гідрофобна частина молекули ПАВа орієнтована на повітря (всередину повітряної кулі), а гідрофільна частина, в свою чергу - на водну плівку, яка покриває пухирець.

Як результат, відбувається утворення піни, а саме бульбашок повітря, вкриті тонкою водяною плівкою, яка складається з молекул поверхнево активної речовини.

 

Проблеми при утворенні піни: У більшості випадків легка піна не несе особливих проблем, однак важка піна часто призводить до технологічним незручностей. Це проблеми простягаються від неточного зчитування значень з контрольно-вимірювального обладнання, таких як температура, рівень і значення датчиків, до поганого перемішування препаратів в ємності і утримування продуктів в піні. Як підсумок, присутність піноутворення може негативно позначитися на ефективності пестицидів або їх бакових сумішей

Норми витрати: При застосуванні перед приготуванням робочого розчину: 50 – 100 мл на 1000 л розчину, залежно від очікуваного рівня піноутворення. Заповніть бак на ¼ водою, потім додайте Супер Антифом.


Коли піна в робочому розчині вже утворилася:  Розбавте Супер Антифом у воді 9:1 (9 частин води +1 частину Супер Антифома). Розпорошуйте Супер Антифом на поверхню піни до тих пір, поки вона не спаде.


Зверніть увагу, що Супер Антифом повинен завжди додаватись у воду, а не вода в Супер Антифом!

 

Приготування робочого розчину: Наповніть бак на ¼ водою, потім додайте Супер Антифом. Починайте перемішувати воду і продовжуйте наповнювати бак, додайте ЗЗР. При використанні ад'ювантів – додавайте їх не раніше, ніж коли бак буде заповнений на 80%. Використовуйте приготовану бакову суміш незабаром після приготування.

У разі якщо піна в робочому розчині вже утворилася, розведіть Супер Антифом в пляшці з водою (9:1), перемішайте і розпиліть на поверхню піни, розпорошуйте до тих пір, поки піна не спаде. Далі перемішуйте розчин, поки піна не зникне.

Час перед застосуванням на культурі визначається використовуваним пестицидом.

 

Класифікація ВОЗ, токсикологічна характеристика: IV клас (мало небезпечні сполуки)

Інструкція по застосуванню: Супер Антифом – ад'ювант для бакових сумішей і сумісний з усіма засобами захисту рослин. Але в будь-якому випадку Вам слід ознайомитися з етикеткою застосовуваного пестициду і дізнатися чи можна цей препарат змішувати з піногасниками, не заборонено його застосування з піногасниками на основі силікону.
В основному, Супер Антифом можна застосовувати з усіма формуляциями пестицидів в будь-який час.

Основні атрибути
Виробник Химагромаркетинг
Хімічний складНеорганічні
Країна виробникУкраїна
Об`єм1 л
Характер дії пестицидаСуцільного
Вміст активної речовиниполідиметилрикосилоксан
Користувацькі характеристики
Препаративна формаРозчинний піногасник
Паковання
ПакованняПластиковий флакон
  • Ціна: 1 240 грн

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner