Кошик
4 відгуків
Захисти свій врожай! Засоби захисту рослин Обрати
+380 (98) 105-83-34
вул. Броварська, 4, с. Проліски 08322, Україна
Pesticides.ua
Залишити відгук
Гербіцид Подмарин Хімагромаркетинг, 5 л, фото 2
Гербіцид Подмарин Хімагромаркетинг, 5 л, фото 2
Гербіцид Подмарин Хімагромаркетинг, 5 л, фото 2

Гербіцид Подмарин Хімагромаркетинг, 5 л

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Гербіцид ПОДМАРИН

Системний післясходовий гербіцид для боротьби з однорічними і багаторічними дводольними бур'янами в посівах зернових колосових культур і кукурудзи

Гербіцид Подмарин аналог Прима 5 л

Препаративна форма та діюча речовина: Концентрат емульсії з вмістом 2-етилгексилового ефіру 2,4-Д 452,42 г/л флорасуламу, 6,25 г/л.

Хімічний клас: Похідні феноксиуксусной кислоти і триазолопиримидинов.

 

Властивості і переваги гербіциду Подмарин:

  • Селективний гербіцид для захисту зернових колосових культур і кукурудзи, який має широкий температурний діапазон застосування від + 5 до 25ºС;
  • Незамінний в регіонах з низькою кількістю опадів;
  • Не має обмежень у сівозміні, оскільки швидко розкладається у ґрунті (період напіврозпаду 14-20 днів);
  • Сумісний у бакових сумішах з грамініцидами, інсектицидами, фунгіцидами, регуляторами росту та азотними добривами. Вибір часу застосування від фази кущіння до другого міжвузля у зернових колосових і до 7 листків кукурудзи включно;
  • Ефективний проти підмаренника чіпкого, хвоща, видів осоту, пасльону чорного, ромашки і ін

 

Спектр дії гербіциду Подмарин: Підмаренник чіпкий, Канатник Теофраста, грицики звичайні, Гірчиця польова, Хрінниця крупковидная, Очний цвіт польовий, Лобода біла, Осот, види, Щириця біла, Щириця гібридна, Щириця закинута, Щириця жминдовидная, Суріпиця ,види, Ромашка, види, Талабан польовий, Зірочник середній, Амброзія полинолиста, Горяни, види, Редька дика, Мак дикий, Кульбаба лікарська, Берізка польова, Паслін чорнийий.

 

Застосування препарату:

 

 

Швидкість дії: Препарат швидко проникає в бур'ян і переноситься в точку росту. Візуальні симптоми ураження бур'янів відзначаються через 1-3 дні, загибель настає на 7-14-й день.

Механізм дії: 2-етилгексиловий ефір 2,4-Д порушує біосинтез структурних і ферментних білків, які призводять до розладу метаболізму рослинного організму. Проникає в рослину через надземні частини (в основному через листя) і активно пересувається по рослині, накопичуючись в молодих меристемних тканинах листя, стебла і коріння. Під впливом явища епинастии, тобто прискорення росту тканин верхнього боку листків, стебел, черешків відбувається викривлення їх донизу, потовщення провідних тканин, яке супроводжується підвищенням тургору. В результаті чого пагони і коріння розтріскуються, зменшується надходження в рослини азоту, фосфору, калію і зупиняється синтезуюча діяльність кореневої системи. Порушується водний обмін, втрачається тургор, рослини в'януть і гинуть.

Флорасулам ― інгібітор ферменту ацетолактатсинтази.

Термін придатності та умови зберігання препарату: Три роки в закритій заводській упаковці при температурі від 50С до +350С.

Упаковка: Флакон 1 л. Каністра 5 л, 10 л

Упаковка
Об`єм5 л
УпаковкаПластикова тара
Основні
Характер дії пестицидуВиборчого
Хімічний складНеорганічні
Виробник Химагромаркетинг
Препаративна форма Концентрат емульсії
Країна виробникУкраїна
Оброблювані культуризернові коласові, кукурудза
Діюча речовинаФлорасулам
Спектр гербицидной активности Підмаричник чіпкий, Канатник Теофроза, Пастушня сумка, Гірчиця польова, Кардарія крупноподібна, Очний колір польовий, Мар'я біла, Осошит, різновиди, Щериця біла, Щирка гібридна, Щириця закинута, Щирка жміндоподібна, Сурепка, ромашка, різновиди, Ярутка польова, Зірчатка середня, Амброзія полиннолиста, Гірці, краєвиди, Редька дика, Мак дикий, Кульбабаби лікарської, В'юночок польової, Паслен чорний.
Вміст діючої речовини2-етилгексиловий ефір 2,4-Д, 452,42 г/л і флорасулам, 6,25 г/л.
Застосування для культурКукурудза, Пшениця, Ячмінь
Тип впливу на організмСистемні
  • Ціна: 1 590 грн

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner