Кошик
19 відгуків
Захисти свій врожай! Засоби захисту рослин Обрати
+380 (98) 105-83-34
вул. Броварська, 4, с. Проліски 08322, Україна
Pesticides.ua
Залишити відгук
Гербіцид Мілагро для кукурудзи (нікосульфурону 40 г/л) Syngenta 5л, фото 2

Гербіцид Мілагро для кукурудзи (нікосульфурону 40 г/л) Syngenta 5л

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Гербіцид Мілагро

Післясходовий системний гербіцид вибіркової дії для кукурудзи, вирощуваної на зерно або силос

 

Діюча речовина: нікосульфурону, 40 г/л
Хімічний клас: сульфонілсечовини

Гербіцид Мілагро — селективний, системний післясходовий гербіцид для боротьби з однорічними і багаторічними злаковими і деякими дводольними бур'янами в посівах кукурудзи на зерно та силос.

 

Сумісність Мілагро з іншими пестицидами

МІЛАГРО, КС сумісний з іншими пестицидами (КАРАТЕ, К.Е., КАРАТЕ ЗЕОН, МКС, КАЛЛІСТО, СК, БАНВЕЛ, ВР, ДУАЛ ГОЛД, СЕ), що застосовуються в ті ж терміни. Проте в кожному конкретному випадку змішуються препарати слід перевірити на сумісність. Перед приготуванням бакової суміші уважно ознайомтеся з інформацією на тарних етикетках препаратів-компонентів бакової суміші, переконайтеся, що строки їх застосування збігаються. Не застосовуйте МІЛАГРО, КС в бакових сумішах з гербіцидами лентагран і базагран (опіки листя), а також з гербіцидами на основі 2,4-Д (антагонізм у контролі злакових бур'янів).

Період захисної дії гербіциду Мілагро:

45-60 днів залежно від норми витрати, видового складу і фази розвитку бур'янів, а також погодних умов після застосування препарату.

Швидкість впливу Мілагро:

Залежить від фази розвитку і фізіологічного стану бур'янів, а також погодних умов в момент обробки і незабаром після неї. При сприятливих умовах ріст чутливих бур'янів припиняється протягом 6 годин після обприскування. Повна загибель бур'янів настає протягом 7-20 днів після обробки.

Застосування Мілагро:

Чистоту бака, магістральних трубопроводів і розпилювачів, а також справність всього обприскувача перевіряють до початку захисних робіт. Потім визначають кількість і рівномірність подачі води через розпилювачі і порівнюють з розрахунковими даними по витраті робочої рідини на 1 га.

Максимальна ефективність досягається при обробці бур'янів у фазу 2-4 листків у однорічних широколистих, 3-5 листків у злакових бур'янів і за висоти багаторічних злакових бур'янів 20-30 див.

Обприскування проводиться в ранкові або вечірні години в безвітряну погоду, не допускаючи зносу препарату на сусідні культури.

МІЛАГРО, КС пригнічує розвиток багаторічних корнеотприскових бур'янів (осот (види), березка польова) якщо застосовується у фазу розетки у осотів (діаметр розетки 5-8 см) і довжині пагонів в'юнка не більше 10-15 см.

Гербіцид можна застосовувати в широкому діапазоні фаз розвитку кукурудзи — від 3 до 8 листків.

Основними визначальними факторами у виборі строків обробки і норми витрати гербіциду є:

  • фаза розвитку бур'янів;
  • ступінь екранування грунту та бур'янів культурними рослинами;
  • погодні умови на момент обробки.

Використовуйте максимальну норму витрати препарату при високій засміченості і переросли бур'янів, а також при несприятливих погодних умовах.

Не проводьте обробку при рясній росі і в дощову погоду. Опади, що випали через 4 години після обприскування, не знижують ефективності гербіциду.

МІЛАГРО, КС знищує лише ті чутливі бур'яни, які зійшли до моменту обробки. Для знищення бур'янів, що з'явилися після застосування гербіциду, може знадобитися проведення міжрядних культивацій. Проводите культивацію через 10-14 днів після обприскування.

Застосовуйте МІЛАГРО, КС по активно вегетуючих бур'янах в інтервалі температур від +15°С до +30°С.

Не проводьте міжрядних обробок мінімум за 7 днів до застосування МІЛАГРО, КС. Після закінчення робіт з препаратом ретельно промити обприскувач і розпилюючий обладнання.

Порядок приготування робочої рідини:

  1. Робочий розчин готують безпосередньо перед обприскуванням.
  2. Заповніть 1/2 бака обприскувача чистою водою, увімкніть мішалку, додайте розраховане і відміряну кількість препарату і продовжуйте заповнення бака обприскувача з одночасним перемішуванням.
  3. Продовжуйте перемішування під час обробки для забезпечення однорідності робочої суміші.
  4. При застосуванні препарату МІЛАГРО, КС в баковій суміші з іншими пестицидами, додавайте препарати у воду в бак обприскувача в наступному порядку: *СП > ВДГ > МІЛАГРО, КС > СК > КЕ (* — у разі застосування бакової суміші компонента у водорозчинній упаковці, даний препарат розчинити в баку обприскувача першим).
  5. Кожен наступний компонент додається після повного розчинення попереднього. Робочий розчин повинен бути використаний в день приготування.

Технологія застосування:

Строки застосування і норми витрат

Культура

Види бур'янів

Метод, час обробки, обмеження

Максимальна кількість обробок/строки очікування, дні

Норма витрати препарату, л/га

Кукурудза

Багаторічні та однорічні злакові бур'яни (наприклад, пирій, сорго), та найбільш поширені однорічні дводольні бур'яни

У фазі 3-10 листків культури

1/строк очікування не встановлюється

1,0-1,25

Можливість виникнення резистентності:

Відсутня за умови суворого дотримання розроблених фірмою рекомендацій.

Зберігання препарату

Зберігати препарат в сухому складі пестицидів у щільно закритій оригінальній упаковці в інтервалі температур від -5°С до +35°С.

 

Основні
Виробник Syngenta
Країна виробникШвейцарія
Діюча речовинаНікосульфурону
Препаративна форма Концентрат емульсії
Застосування для культурКукурудза
Вміст діючої речовиниНікосульфурон 40 г/л
Спектр гербіцидної активності проти злакових і деяких дводолинних бур'янів, включно зі зловісними багаторічними, що пророщують як із насіння, так і з кореневищ, наприклад, гумай, пирів
Характер дії пестицидуВиборчого
Оброблювані культури.Кукурудза
Упаковка
Об`єм5 л
УпаковкаПластикова тара
Користувацькі характеристики
Оброблювані культуриКукурудза, силіос, зернові
  • Ціна: 2 780 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner