Кошик
2 відгуків
Захисти свій врожай! Засоби захисту рослин Обрати
+380 (98) 105-83-34
вул. Броварська, 4, с. Проліски 08322, Україна
Pesticides.ua
Залишити відгук
Ярило Активний старт PRO (10л), фото 2

Ярило Активний старт PRO (10л)

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Ярило Активний старт PRO – спеціальне добриво призначене для позакореневого внесення та обробки посівного матеріалу.

Всі складові добрива відповідають фізіологічним потребам більшості культур та здатні задовольнити потреби сходів у період, коли коренева система ще не здатна у повній мірі забезпечити повноцінне живлення. В складі продукту поряд з основними макро- і мікроелементами є амінокислоти та фітогормони. Фосфор забезпечує розвиток кореневої системи та є необхідним для живлення рослин на ранніх етапах росту і розвитку. Амінокислоти підвищують стійкість до несприятливих умов зовнішнього середовища, скорочують енергетичні витрати, які рослина витрачає на виробництво білків. Збалансоване співвідношення фітогормонів ауксину та цитокініну направлене на стимулювання клітинного поділу у коренях та пагонах. Прилипач у складі добрива забезпечує утворення гідрофобного поверхневого шару навколо обробленого насіння який утримує компоненти бакової суміші на поверхні та захищає його від «провокаційних» опадів. Гумати підсилюють коренеутворення та стимулюють ріст і розвиток рослин.

Характеристики:

 • Упаковка пластикові каністри 0,25л / 1л / 10л.
 • Препаративна форма водний розчин.
 • Термін зберігання 3 роки.
 • Температура зберігання +5°С - +35°С.

Переваги і властивості продукту:

 • Сприяє отриманню дружніх і вирівняних сходів.
 • Захищає насіння від «провокаційних опадів».
 • Забезпечує формування міцної кореневої системи.
 • Активує ріст і розвиток вегетативних органів.
 • Підвищує стійкість рослин до стресових умов та хвороб.
 • Містить збалансовану комбінацію макро- та мікроелементів.
 • Не містить домішок і фітотоксичних сполук.

Сучасні сорти та гібриди для реалізації максимального закладеного в них потенціалу врожайності потребують збалансованого забезпечення елементами живлення протягом всього періоду вегетації починаючи з проростання насіння. Одним з найбільш ефективних способів забезпечення рослин необхідними елементами необхідних на початкових етапах органогенезу є передпосівна обробка насіння добривом Ярило Активний старт PRO. Це підвищує енергію проростання та польову схожість насіння та, у кінцевому результаті, призводить до збільшення урожайності. Паралельно з цим підвищується стійкість рослин до несприятливих погодних умов та патогенів на початкових етапах свого росту і розвитку. За посіву насіння у сухий грунт захищає його від висихання та плісняви.
Обробка насіння Ярило Активний старт PRO забезпечує формування кореневої системи для кращого засвоєння води та поживних речовин. Адже встановлено, що рослини до фази 3-х листків живиться накопиченими в ендоспермі чи сім’ядолях поживними речовинами. За появи 4 листків починається критична фаза, коли молоде коріння живиться макро- і мікроелементами з оболонки насіння.

Основні атрибути
Виробник Ярило
Вид добриваМікродобриво
Країна виробникУкраїна
Препаративна форма Розчин
Упаковка
УпаковкаКаністра
Об`єм10 л
 • Ціна: 2 550 грн

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner