Графік роботи: Пн-Пт: з 9 до 19, Сб з 10 до 17- Нд: вихідний

Ціна:

грнгрн

Код товару: 3159

Виробник:

Як купити

Як оплатити

Доставка

Склад г/л
Нітрозаміщені гідроксипохідних аренів 36
Тара 1 л, 5 л

На сьогодні важливою складовою частиною садівництва в Україні є посилення екологічного підходу до розробки та практичного здійснення інтегрованого захисту багаторічних насаджень від основних шкідників і збудників хвороб карантинного і некарантинного значення, застосування добрив і препаратів для регулювання росту рослин.

Це вимагає створення високоефективних і малотоксичних для довкілля хімічних сполук, впровадження нових методів і способів зі зниження шкодочинності основних фітофагів і збудників хвороб, що впливають на ріст рослин і формування врожаю в агробіоценозі промислового саду.

У садах і ягідниках України виявлено понад 300 видів шкідливих комах та кліщів, близько 100 збудників грибкових, бактеріальних і вірусних захворювань, що послаблюють життєдіяльність культурних рослин у ягідних і садових насадженнях упродовж вегетації. Важлива роль зі зниження шкідливої дії фітофагів і патогенів в агробіоценозі саду належить заходам хімічного захисту.

Серед причин низької ефективності обробок захисту рослин від основних шкідливих об’єктів у ягідних і садових насадженнях є тривале застосування одних і тих же препаратів, прояв резистентності до деяких груп хімічних сполук, «моральне старіння» пестицидів, порушення технології їх застосування. Останнім часом ефективність хімічних препаратів значно знизилася, як наслідок маємо справу з реальною загрозою виникнення в шкідників і збудників хвороб стійкості до ЗЗР. Це спонукає шукати нові системи та методи захисту ягідних і садових насаджень від шкідливих видів із врахуванням біологічних особливостей їх розвитку та механізмів дії.

У зв’язку з цим підбір нових стимуляторів росту в поєднанні з властивостями фунгіциду, акарициду та інсектициду є актуальним питанням сучасної стратегії захисту багаторічних насаджень. Фахівцям компанії DOLINA вдалося створити препарат SCLOBICIDE®, який поєднує властивості не тільки ефективного стимулятора росту, а й захищає від хвороб та шкідників. При цьому комплекс компонентів, який входить до його складу впливає як на врожайність, так і на якісні показники.

ДІЯ ПРЕПАРАТУ

В асортименті ЗЗР мало препаратів, які пригнічують розвиток комах та грибів за низьких позитивних температур і які ефективно можуть протистояти їх зимуючим стадіям. Проти хвороб застосовується нестаріюча класика – бордоська рідина (3%), сечовина (3–5 %), залізний купорос (3 %), мідний купорос (3–5%, для хвойників – 1%), а проти комплексу шкідників, що зимують – препарати на основі мінеральних олій (2–10%).

Але у разі неправильного вибору препарату для обробки можна зіткнутися з негативними наслідками. Так, бордоська суміш або розчин мідного купоросу має кумулятивний ефект і накопичується в ґрунті, адже мідь – важкий метал. У більшості країн ЄС застосування його за сезон суворо регламентовано. До того ж якщо застосувати мідь як компонент, що викорінює шкідливі організми, можна позбутися можливості використовувати її як лікувальний засіб у період вегетації. А щоб досягти комплексного результату обприскування, необхідно застосувати кілька препаратів – інсектициди плюс фунгіциди.

Розв’язанням цієї проблеми зайнялася група компаній DOLINA, яка створила та активно тестує фунгі-, інсектоакарицид SCLOBICIDE®, унікальний препарат із широким спектром дії.

Як фунгіцид він має захисну (профілактичну) дію та контактну з проникною трансламінарною дією. Шкідників інсектицид SCLOBICIDE® знищує контактним способом. Виявляє ефективність за середньодобової температури не нижче за +5°С.

На додаток до перерахованих переваг препарат SCLOBICIDE® має низьку токсичність для теплокровних і високу ефективність діючої речовини.

Відомо, що втрати врожаю внаслідок несприятливого впливу хвороб можуть коливатися від 40 до 90%. В Україні значних збитків яблуні завдає парша. Збудник хвороби вражає листя та плоди. Особливо небезпечна хвороба у дощові роки. Джерелом первинної інфекції є переважно сумкоспори, які локалізуються в опалому листі та які рано навесні дозрівають у плодових тілах – псевдотеціях (фаза “набухання бруньок”). Масове поширення сумкоспор починається після намокання опалого листя та під час дощів і збігається з фазою «розпускання бруньок».

Збудник парші яблуні зазвичай зимує у формі телеоморфи на опалому листі. У деяких випадках можлива зимівля грибниці на уражених пагонах. Аскоспори є первинним джерелом зараження рослин навесні.

Застосування SCLOBICIDE® пригнічує розвиток спор грибів, у такий спосіб перешкоджаючи їх розмноженню. Принцип дії базується на пригніченні хвороб на початковому етапі внаслідок транспіраційної дії компонентів та швидкому знищенні збудників.

ТЕХНІЧНА ЕФЕКТИВНІСТЬ, %

Негативні фактори, які впливають на рослину протягом періоду вегетації значно погіршують якість продукції. Тому використання препарату SCLOBICIDE® є необхідним заходом у разі вирощування плодово-ягідних насаджень.

Для розширення можливостей боротьби зі шкідливими організмами використовують викорінювальне обприскування, коли шкідники перебувають у стані спокою. Його проводять у момент, коли ентомофаги нерухомі та перебувають у місцях зимівлі, що знижує ймовірність їх ураження.

Урожайність є складним показником продуктивності, який включає в себе багато факторів. Тому коливання кожного чинника безперечно позначається на кінцевій величині врожайності. Від початку росту до моменту збирання врожаю організм рослини переживає вплив біотичних і абіотичних факторів, дію яких можна коригувати, використовуючи препарат SCLOBICIDE® . Окрім цього, як стимулятор росту препарат впливає на швидкість дозрівання плодів, процес забарвлення яких починається значно раніше, ніж у насадженнях, де препарат не використовувався.

Отже, застосування нового інсектоакарицидного препарату з функціями фунгіциду та стимулятора росту забезпечує зниження пестицидного навантаження на плодово-ягідні насадження шляхом зменшення кількості обробок різними хімічними препаратами протягом вегетаційного періоду. Окрім цього, він забезпечує довготривалу дію компонентів у процесі боротьби з основними хворобами та шкідниками, що прямо впливає на підвищення урожайності та якості отриманої продукції. Стимулювальний вплив діючої речовини дозволяє раніше зібрати врожай.

Застосування

РЕГЛАМЕНТ ЗАСТОСУВАННЯ ПРЕПАРАТУ SCLOBICIDE® (ВИКОРІНЮВАЛЬНЕ ОБПРИСКУВАННЯ)

КУЛЬТУРА ШКІДНИК (ХВОРОБА) НОРМА
Яблуня, груша, айва
(800–1000 л/га води)
Зимуючі стадії щитівок, кліщів, попелиць,
листокруток, молі, медяниці, п’ядуна зимового,
псевдощитівок. Моніліоз, парша та ін. плямистості.
3,5–4,5 л/га
(0,3–0,4 % р-н)
Виноградна
лоза
(500–800 л/га води)
Зимуючі стадії кліщів, червців, інших зимуючих
шкідників і паразитів. Антракноз, мілдью,
церкоспороз, оїдіум, плямистий некроз та ін.
2,2–3,5 л/га
(0,3–0,4 % р-н)
Абрикос, персик,
слива, вишня
(800–1000 л/га води)
Зимуючі стадії щитівок, кліщів, попелиць,
листокруток, молі, медяниць. Кластероспоріоз,
кокомікоз та ін. плямистості, моніліоз, кучерявість.
3,5–4,5 л/га
(0,3–0,4 % р-н)
Аґрус,
смородина
(300–500 л/га води)
Зимуючі стадії щитівок, кліщів, попелиць,
листокруток, молі, медяниць, псевдощитівок.
Борошниста роса, антракноз, септоріоз, іржа.
1,3–2,2 л/га
(0,3–0,4 % р-н)

Тех. умови

SCLOBICIDE® безпечний у використанні. Класифікація по ВООЗ – 3 клас. Тара та залишки препарату спеціальних методів знищення та знешкодження не потребують.

УВАГА! Під час змішування препарату в маточному розчині або у разі підвищення концентрації від 0,5 % будьте уважні. Можливе випадіння осаду, якщо pH суміші 4 або нижче.

Свідоцтво про державну реєстрацію Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України: серія А № 08751.

Термін зберігання: 5 років з дати виготовлення.

Щільність, г/см3: 1,020±0,003.

Тарні одиниці: 1 л, 5 л.

ШВИДКЕ ЗАМОВЛЕННЯ