Графік роботи: Пн-Пт: з 9 до 19, Сб з 10 до 17- Нд: вихідний

Ціна:

Код товару: 3183

Виробник:

Як купити

Як оплатити

Доставка

Склад г/л
Багатоатомні спирти 300
Гумінові кислоти 60
Карбонові кислоти природного походження 6
Трифосфорний ефір похідних аденіну з рибозою 3
Тара 5 л
КОМПЛЕКСНИЙ ПРИРОДНО-СИНТЕТИЧНИЙ ПРЕПАРАТ КОНТАКТНО-СИСТЕМНОЇ ДІЇ ДЛЯ ОБРОБКИ НАСІННЯ

Препаративна форма: водний розчин.
Сумісність з іншими препаратами.
Препарат може використовуватись сумісно з протруйниками, регуляторами росту та мікродобривами при обробці насіння. Для отримання максимального ефекту рекомендується використовувати мікродобрива БРАМАН®. Механізм дії.
Препарат МУВЕР-С® містить у своєму складі оптимально збалансовані багатоатомні спирти, завдяки чому не втрачає плинності при низьких позитивних температурах і може застосовуватися при досягненні температури повітря + 5°С. Також до його складу входить набір карбонових кислот, які беруть участь у циклі Кребса, який є ключовим етапом дихання всіх клітин і джерелом енергії для синтезу життєво важливих сполук, таких як вуглеводи та амінокислоти. Гумінові кислоти представлені в новітній модифікації. Вони стабільні як у кислому, так і в лужному середовищі, що робить препарат стійким у широкому інтервалі рН без зниження його активності.Завдяки збалансованому набору компонентів, препарат для обробки насіння МУВЕР-С® має такі властивості:Стимулятор росту. Багатоатомні спирти з коротким вуглецевим ланцюгом структурують внутрішньоклітинну воду, підвищуючи її біологічну активність. Прискорюють процеси проростання і фотосинтезу; регулюють інтенсивність мінерального живлення. Продуктами перетворення багатоатомних спиртів у клітині є елементарні вуглеводи (моносахариди), які виступають будівельним матеріалом і джерелом енергії для насіння.Природні стимулятори-адаптогени на основі карбонових кислот беруть участь у найважливіших енергетичних перетвореннях рослинного організму, підсилюють постачання тканин киснем, підвищують вироблення основної енергетичної речовини АТФ – аденозинтрифосфату. Завдяки своєму природному походженню карбонові кислоти піддаються швидкому метаболізму в рослині та мають біостимулюючий ефект. Це призводить до інтенсивного проростання насіння та активізації зростання органів рослини, а також прискорює засвоєння мікро- та макроелементів з ґрунту.Завдяки наявності комплексу багатоатомних спиртів солі гумінових кислот багаторазово підвищують свою активність. Збільшення проникної здатності солей гумінових кислот відбувається за рахунок високого тургорного тиску, що створюється багатоатомними спиртами.Адаптоген, кріопротектор. Збалансований склад багатоатомних спиртів активно структурує вільну внутрішньоклітинну воду і є хорошим стабілізатором її просторової структури. До фазового переходу утворюються водні структури, аналогічні просторовій решітці льоду, які перешкоджають розвитку процесу кристалізації. Багатоатомні спирти покращують вуглеводний обмін, який проявляється в підвищенні кількості цукрів у рослині. Карбонові кислоти надають антигіпоксичний ефект (підвищення стійкості організму до кисневої недостатності) шляхом активації сукцінатдегідрогеназного окислення і відновлення активності цитохромоксидази, сприяючи накопиченню в клітинах АТФ. Ці зміни роблять організм більш стійким до несприятливих факторів навколишнього середовища, рослини краще переносять знижену температуру, а також зимові морози.

Антистресант. На обробку протруйниками проросле насіння реагує синтезом специфічних стресових білків і ферментів, які нейтралізують отриманий негативний вплив. Низькомолекулярні багатоатомні спирти прискорюють обмінні процеси в тканинах насіння, які проявляються в більш інтенсивному синтезі антистресових речовин, що в свою чергу знімає фітотоксичність після обробки насіння.Прилипач. Багатоатомні спирти мають здатність до плівкоутворення. Завдяки цьому МУВЕР-С® забезпечує закріплення бакових препаратів на поверхні насіння, що підвищує ефективність біопрепаратів, протруйників та мікродобрив. При тривалому (до 2-х місяців) перебуванні в умовах нестачі вологи в ґрунті, насіння зазнає негативного впливу провокаційної вологи, що призводить до його пліснявіння. Сформована еластична оболонка не перешкоджає вільному диханню, проте захищає насіння від ґрунтової провокаційної вологи, зберігаючи його схожість.
Антиоксидант. Комплекс карбонових кислот інгібує дію окислювачів, стабілізує життєдіяльність природної мікрофлори ґрунту навколо насіння. Препарат захищає рослину від зайвого накопичення у тканинах азотистих речовин (нітратів) при їх надмірному вмісті в ґрунті.Спектр дії.
Стимулятор росту, прилипач, адаптоген, кріопротектор, антистресант, антиоксидант.Рекомендації щодо застосування.
Передпосівну обробку насіння проводять методом напіввологого протруєння – 0,5 л/т препарату (10-20 л/т робочого розчину).
Замочування насіння та розсади овочевих культур, бульб картоплі, саджанців та живців плодово-ягідних культур, винограду проводять у 3-6% розчині 1,5-2 години.Переваги препарату:
 • підвищує польову схожість та енергію проростання на 10-15%;
 • захищає насіння при тривалому знаходженні в несприятливих умовах (до 2-х місяців);
 • сприяє активному розвитку кореневої системи;
 • стабілізує та активує життєдіяльність корисної мікрофлори ґрунту навколо насіння;
 • підвищує врожайність на 15-28%.
Застосування

Культура Норми витрат Спосіб, час обробки
Зернові, соняшник, кукурудза, цукрові буряки, зернобобові 0,5 – 1,0 л/т Передпосівна обробка насіння
Овочеві та інші культури 3-6% розчин Замочування насіння та розсади на 1,5-2 години
Картопля Передпосадкова обробка бульб
Плодово-ягідні, виноград  Замочування саджанців та живців

Тех. умови

1. ДО ВІДОМА СПОЖИВАЧА: під час використання препарату дотримуйтесь інструкції. Ефективність препарату та зручність у використанні залежить від дотримання рекомендацій по застосуванню, умов зберігання та транспортування, визначених виробником.

2. СУМІСНІСТЬ З ІНШИМИ ПРЕПАРАТАМИ: добре поєднується в бакових сумішах із протруйниками, мікродобривами та інокулянтами (за відсутності окремих рекомендацій виробника засобів захисту).

3. ПРИГОТУВАННЯ РОБОЧОГО РОЗЧИНУ:

Увага! Перед приготуванням бакової суміші завжди перевіряйте препарати на сумісність! У тестових розчинах не повинен утворюватися осад.

У разі відсутності проблем із сумісністю, препарат ретельно перемішати у заводській упаковці та влити безпосередньо до баку обприскувача, який спочатку заповнити водою.

Увага! Можливе використання препарату в жорсткій воді. Діючі речовини, що входять до його складу, не утворюють сполук із солями жорсткості (СаSO4٠2H2О).

Норми витрати робочого розчину: обробка насіння – 10 л/т.

4. ЧЕРГОВІСТЬ ДОДАВАННЯ КОМПОНЕНТІВ РОБОЧОГО РОЗЧИНУ:

Бакова суміш із протруйником та інокулянтом (якщо це передбачено)

 • Вода
 • МУВЕР-С®
 • Протруйник
 • Інокулянт (за відсутності окремих рекомендацій виробника)
 • Мікродобрива
Бакова суміш з інокулянтом
 • Вода
 • МУВЕР-С®
 • Інокулянт
 • Мікродобрива

Увага! Змішування компонентів бакової суміші (регулятори росту, ЗЗР, мікродобрива та ін.) проводити виключно у воді!

5. УМОВИ ЗАСТОСУВАННЯ: використання препарату не потребує особливих умов під час обробки насіння.

Увага! Використовувати лише щойно змішані розчини. Готовий розчин зберігати не більше 1 доби.

6. УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ ТА ПЕРЕВЕЗЕННЯ: зберігання та перевезення потрібно здійснювати відповідно до ГОСТу 14189.

Препарат необхідно зберігати у складах, спеціально призначених для цієї мети. Склад повинен забезпечувати захист від прямих сонячних променів, вологи, забруднення та механічних пошкоджень тари. Зберігати за температури від -5 ºС до +40 ºС.

Увага! Через високу концентрацію діючих речовин, у разі зберігання в умовах низьких температур (від -10 ºС), плинність препарату зменшується, і він набуває желеподібного стану. У випадку підвищення температури навколишнього середовища плинність рідини збільшується, і препарат повертається до первинного стану. Ці процеси жодним чином не впливають на діючі речовини у складі препарату та його властивості, але у випадку довготривалого перебування в умовах низьких температур можливе утворення осаду. Ретельно збовтати перед застосуванням.

Зберігати в оригінальній закритій тарі, у вертикальному положенні, кришкою догори, в картонному ящику. Максимальна кількість ящиків, розташованих один на одному, – не більше 3-х.

Транспортування можливе усіма видами транспорту в критих транспортних засобах. Допускається використання відкритих видів транспортних засобів, що забезпечують захист від атмосферних опадів.

Згідно висновку №255313/2 УКРАЇНСЬКОГО ВАНТАЖНОГО БЮРО, ДП «УкрНДІМФ» Міністерства інфраструктури України не класифікується як небезпечний вантаж і перевозиться як безпечний вантаж на загальних умовах.

7. КЛАСИФІКАЦІЯ ПО ВООЗ, ТОКСИЧНІСТЬ: 4 клас небезпечності. Препарат нетоксичний, не викликає алергію, екологічно безпечний та абсолютно нешкідливий для комах-запилювачів.

8. ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ: зберігати у недоступному для дітей та тварин місці. Під час проведення обробок використовуйте відповідне обладнання та відрегульовану техніку, дотримуйтесь загальновизнаних норм безпеки.

9. ПЕРША МЕДИЧНА ДОПОМОГА: у випадку потрапляння на шкіру, в очі необхідно змити препарат водою. У разі потреби звернутися до лікаря.

10. ЗАХОДИ ТА ЗАСОБИ ЗНИЩЕННЯ ТАРИ ТА ЗАЛИШКІВ ПРЕПАРАТУ: тара та залишки препарату спеціальних методів знищення та знешкодження не потребують.

11. ТЕРМІН ЗБЕРІГАННЯ: 5 років.

12. ТЕХНІЧНІ УМОВИ: ТУ У 20.2-24051976-008:2014.

13. СВІДОЦТВО ПРО ДЕРЖАВНУ РЕЄСТРАЦІЮ: серія А № 06208.

14. ТАРНІ ОДИНИЦІ: 5 л.

ШВИДКЕ ЗАМОВЛЕННЯ