Графік роботи: Пн-Пт: з 9 до 19, Сб з 10 до 17- Нд: вихідний

Про нас

ТОВ “Агропоміч Україна” – аграрний інтернет супермаркет, який пропонує широкий асортимент насіння сільськогосподарських культур, засобів захисту рослин та добрив як вітчизняних, так і зарубіжних виробників.

Ми є офіційними дистриб’юторами компаній “SeedGrain Україна”, “Miraso Seed”, “Ранголі”, “Ярило”, “ЄвроСем” та ін. А також субдилером основних імпортерів насіння та засобів захисту рослин, таких як Syngenta, Limagraine, DuPont, Basf, Baer та ін. Ми пропонуємо нашим покупцям тільки високоякісну та перевірену продукцію, надаємо всі супутні документи.

Наші консультанти із задоволенням допоможуть Вам підібрати посівний матеріал, який відповідає ґрунтовим та кліматичним особливостям Вашого регіону. Наші агрономи, з багаторічним досвідом роботи в різних регіонах України та інших країнах, проконсультують з будь-якого питання, допоможуть підібрати найефективніші засоби захисту рослин, провести аналіз ґрунту та запропонувати мікро- та макро-добрива для збільшення врожаїв та отримання високого прибутку з кожного гектара.

Ми зможемо задовольнити запити як роздрібного покупця, так і організацій. З деякими клієнтами ми співпрацюємо не один рік. Під час вирішення будь-яких питань завжди залишаємось на стороні клієнта, підтримуючи Ваші інтереси. Надаємо можливість здійснювати оплату товарів різними формами (готівковий розрахунок, безготівковий переказ), кредит, пропонуємо гнучку систему знижок та подарунків. Доставляємо товари по всій Україні.

Чекаємо на Ваші дзвінки за номером