Графік роботи: Пн-Пт: з 9 до 19, Сб з 10 до 17- Нд: вихідний

ОРАКУЛ® НАСІННЯ

Ціна:

грнгрн

Код товару: 3215

Виробник:

Як купити

Як оплатити

Доставка

Склад г/л
Азот (N) 20
Фосфор (P2O5) 99
Калій (K2O) 65
Сірка (SO3) 57
Залізо (Fe) 15
Мідь (Cu) 5,4
Цинк (Zn) 5,4
Бор (B) 1,8
Марганець (Mn) 15
Кобальт (Co) 0,1
Молібден (Mo) 0,4
Тара 1 л, 5 л

ОРАКУЛ® насіння – це унікальне комплексне рідке мікродобриво для обробки насіння польових, овочевих, декоративних культур, бульб картоплі, замочування живців винограду та плодово-ягідних культур з метою їх вкорінення.

Передпосівна обробка насіння препаратом забезпечує рослину доступними елементами живлення, починаючи від найбільш ранніх фаз росту і розвитку. Тільки через 4 тижні після початку проростання рослина переходить на самостійне живлення з ґрунту. На початку розвитку насіння має потребу не тільки в будівельному матеріалі у вигляді макроелементів, але й у мікроелементах. Завдяки присутності доступних мікроелементів у насінні польових культур максимально активізуються ферментативні процеси.

Обробка проводиться у бакових сумішах з протруювачами.

КОЖЕН ІЗ ЕЛЕМЕНТІВ, ЩО ВХОДЯТЬ ДО СКЛАДУ
ОРАКУЛ® НАСІННЯ, ВИКОНУЄ СВОЮ ФУНКЦІЮ:

 • азот (N) перебуває в амонійній формі, за рахунок чого препарат позитивно впливає на ріст та розвиток коріння;
 • фосфор (P2O5) , який містить ОРАКУЛ® насіння, відповідає за розвиток кореневої системи, зимостійкість озимої пшениці та стійкість посівів до вилягання;
 • калій (К) стимулює схожість насіння та активізує поділ клітин;
 • більшість металоферментів бере участь у синтезі різноманітних білків, що впливають на ростові процеси;
 • цинк (Zn) впливає на ріст рослин через його участь у синтезі ауксинів (гормонів росту);
 • бор (B), що міститься у добриві, сприяє транспортуванню гормонів до точок росту;
 • мідь (Cu) та марганець (Mn) запобігають зараженню рослин хворобами;
 • завдяки калію (К), сірці (S), міді (Cu), марганцю (Mg) та молібдену (Mo) рослина добре засвоює підвищені дози азоту

Всі метали у складі ОРАКУЛ® насіння схелатовані органічною сполукою — етидроновою кислотою, яка утворює високостійкі хелати, що засвоюються насінням. У результаті її розкладання утворюються легкозасвоювані рослинами сполуки.

Мікродобриво ОРАКУЛ® насіння містить пом’якшувач води. Тому використання протруйників у жорсткій воді (підвищений вміст солей Ca2+ та Mg2+) разом із  ОРАКУЛ® насіння не знижує їх ефективності. Солі жорсткості надійно зв’язуються компонентом препарату, не викликаючи помутніння робочої рідини; повністю ліквідується небезпека утворення сульфату кальцію (гіпсу), який може призвести до виходу з ладу протруювальної техніки. Обробки необхідно проводити розчином, який був підготовлений безпосередньо перед застосуванням.

ОРАКУЛ® насіння має потужний фізіологічний вплив на проростки, який:

 • підвищує енергію проростання насіння на 3-8%;
 • сприяє інтенсивному росту кореневої системи;
 • збільшує опір рослин до захворювань на 18-30%;
 • за рахунок більш розвиненої кореневої системи робить рослини менш вразливими до посухи, нестачі елементів живлення, конкурентноспроможними до бур’янів та інших негативних факторів.
Низька собівартість передпосівної обробки насіння має високу економічну ефективність даного технологічного прийому.
Рекомендується застосовувати спільно зі стимулятором росту рослин ВИМПЕЛ®.

 

Застосування

Культура Норма внесення, л/т
Зернові 0,5 – 1,0
Кукурудза,соняшник, ріпак, зернобобові культури, буряки (цукрові, столові та кормові) 1,0 – 1,5
Овочі та інші культури 50 мл/л води
Картопля 0,6 – 1,0
Плодово–ягідні, виноград 50 – 60 мл/л води

Тех. умови

1. ДО ВІДОМА СПОЖИВАЧА: під час використання препарату дотримуйтесь інструкції. Ефективність препарату та зручність у використанні залежить від дотримання рекомендацій по застосуванню, умов зберігання та транспортування, визначених виробником.

2. СУМІСНІСТЬ З ІНШИМИ ПРЕПАРАТАМИ: добре поєднується в бакових сумішах із протруйниками, регуляторами росту рослин, мікродобривами та інокулянтами (за відсутності окремих рекомендацій виробника засобів захисту).

3. ПРИГОТУВАННЯ РОБОЧОГО РОЗЧИНУ:

Увага! Перед приготуванням бакової суміші завжди перевіряйте препарати на сумісність! У тестових розчинах не повинен утворюватися осад.

У разі відсутності проблем із сумісністю, препарат ретельно перемішати у заводській упаковці та влити безпосередньо до баку обприскувача, який спочатку заповнити водою.

Увага! Можливе використання препарату в жорсткій воді завдяки вмісту в його складі пом’якшувача води. Але за високої концентрації солей жорсткості та значної кількості води через деякий час можливе незначне випадіння солей жорсткості у вигляді гіпсу (СаSO4٠2H2O). У такому випадку кількість сірки у розчині незначно знижується. Ці процеси жодним чином не впливають на можливість використання розчину та на виникнення вірогідності виходу з ладу техніки для обприскування, так як препарат є дрібнодисперсним. Під час формування бакової суміші у жорсткій воді рекомендуємо проводити обприскування за увімкненого режиму змішування. Після внесення бакової суміші необхідно промити бак водою для запобігання утворення наростів кристалів гіпсу.

Норми витрати робочого розчину: обробка насіння – 10 л/т.

4. ЧЕРГОВІСТЬ ДОДАВАННЯ КОМПОНЕНТІВ РОБОЧОГО РОЗЧИНУ:

Бакова суміш із протруйником та інокулянтом (якщо це передбачено) 

 • Вода
 • Регулятори росту рослин
 • Протруйник
 • Інокулянт (за відсутності окремих рекомендацій виробника)
 • ОРАКУЛ® насіння
Бакова суміш із інокулянтом
 • Вода
 • Регулятори росту рослин
 • Інокулянт
 • ОРАКУЛ® насіння

5. УМОВИ ЗАСТОСУВАННЯ: використання препарату не потребує особливих умов під час обробки насіння.

Увага! Використовувати лише щойно змішані розчини. Готовий розчин зберігати не більше 1 доби.

6. УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ ТА ПЕРЕВЕЗЕННЯ: зберігання та перевезення потрібно здійснювати відповідно до ГОСТу 14189.

Препарат необхідно зберігати у складах, спеціально призначених для цієї мети. Склад повинен забезпечувати захист від прямих сонячних променів, вологи, забруднення та механічних пошкоджень тари. Зберігати за температури від 0 ºС до +30 ºС в оригінальній закритій тарі, у вертикальному положенні, кришкою догори, в картонному ящику. Максимальна кількість ящиків, розташованих один на одному, – не більше 3-х.

У разі зниження температури від -10 ºС зменшується плинність препарату, у випадку довготривалого перебування в умовах низьких температур можливе утворення осаду.

Транспортування можливе усіма видами транспорту в критих транспортних засобах. Допускається використання відкритих видів транспортних засобів, що забезпечують захист від атмосферних опадів.

Згідно висновку №255313/1 УКРАЇНСЬКОГО ВАНТАЖНОГО БЮРО, ДП «УкрНДІМФ» Міністерства інфраструктури України не класифікується як небезпечний вантаж і перевозиться як безпечний вантаж на загальних умовах.

7. КЛАСИФІКАЦІЯ ПО ВООЗ, ТОКСИЧНІСТЬ: 4 клас небезпечності. Препарат нетоксичний, не викликає алергію, екологічно безпечний та абсолютно нешкідливий для комах-запилювачів.

8. ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ: зберігати у недоступному для дітей та тварин місці. Під час проведення обробок використовуйте відповідне обладнання та відрегульовану техніку, дотримуйтесь загальновизнаних норм безпеки.

9. ПЕРША МЕДИЧНА ДОПОМОГА: у випадку потрапляння на шкіру, в очі необхідно змити препарат водою. У разі потреби звернутися до лікаря.

10. ЗАХОДИ ТА ЗАСОБИ ЗНИЩЕННЯ ТАРИ ТА ЗАЛИШКІВ ПРЕПАРАТУ: тара та залишки препарату спеціальних методів знищення та знешкодження не потребують.

11. ТЕРМІН ЗБЕРІГАННЯ: 5 років.

12. ТЕХНІЧНІ УМОВИ: ТУ У 20.1-24051976-003:2016.

13. СВІДОЦТВО ПРО ДЕРЖАВНУ РЕЄСТРАЦІЮ: серія А, № 05205.

14. ТАРНІ ОДИНИЦІ: 1 л, 5 л.

15. ВОДНЕВИЙ ПОКАЗНИК (pH), од.: 6,0 ± 0,5.

16. ГУСТИНА, г/см3: 1,200 ± 0,02

17. КОЛІР (візуально): зелений.

18. ЗАПАХ (органолепт.): специфічний.

ШВИДКЕ ЗАМОВЛЕННЯ