Графік роботи: Пн-Пт: з 9 до 19, Сб з 10 до 17- Нд: вихідний

ОРАКУЛ® ХЕЛАТ МАГНІЮ

Ціна:

Код товару: 3263

Виробник:

Як купити

Як оплатити

Доставка

Виробники, заявники препарату: Долина
Призначення препарату:  мінеральне добриво
Особливості: Дозволений до роздрiбного продажу населенню.
Кінцевий термін реєстрації: 31.12.2025
Хімічний клас препарату: 4
Основна діюча речовина (-и): Азот, Оксид фосфору, Оксид калія, Сірка, Оксид кальція, Оксид натрія, Бор, Кобальт, Мідь, Марганець, Молібден, цинк, Залізо, Оксид магнія, Селен
Концентрація діючої речовини:  (N – 0–36%; Р2О5 – 0–24%; К2О – 0–24%, S – 0–15%; СаО – 0–20%, Na2О – 0–4%; В – 0–20%; Со – 0–2%; Сu – 0–15%; Мn – 0–15%; Мо – 0–15%; Zn – 0–15%; Fe – 0–15%, MgO – 0–15% та Cr, Ni, Ті, Al, Ag, Sr, Se, J – 0–1%
Препаративна форма: Розчин

ОРАКУЛ ® колофермін магнію-концентроване мікродобриво для позакореневого підживлення польових, овочевих і багаторічних культур.

Препарат ефективно ліквідує дефіцит магнію в рослинах. Не містить баластних добавок, тому не викликає опіків листя, повністю засвоюється через листову поверхню рослин.

Магній входить до складу хлорофілу, знаходиться в нуклеїнах, пектинових речовинах і фітині. Магній підтримує структуру рибосом, зв’язуючи РНК і білок. Магній сприятливо впливає на засвоєння фосфору.

До нестачі магнію чутливі: кукурудза, сорго, цукровий буряк, а також картопля, зернобобові і виноград.
Магнієва недостатність проявляється на дерново-підзолистих грунтах легкого механічного складу, так як частина доступного для них магнію вимивається в більш глибокі горизонти. Холодна весна і низький рівень рН (<5,0) знижують доступність наявного в грунті магнію для рослин.

Недолік магнію проявляється в руйнуванні хлорофілу. Пошкодження більш видно на старих листках. Жилки листя залишаються зеленими, а ділянки тканин, розташовані між жилками, мають бліде забарвлення, що називається плямистим (мармуровидним) хлорозом. Краї листя закручуються і відмирають.

При появі перших ознак хлорозу або в якості профілактики на бідних магнієм грунтах необхідно проводити позакореневе підживлення. Застосування ОРАКУЛ ® колофермін магнію на початку захворювання відновлює забарвлення листя і процеси регенерації хлорофілу. Завдяки посиленню відтоку цукрів з листя в плоди і насіння, ОРАКУЛ® колофермін магнію підвищує якість продукції. Препарат містить високу концентрацію іонів магнію, що забезпечує зменшення доз внесення, а значить і витрат на гектар.

Азот в ОРАКУЛ® колофермін магнію знаходиться у відновленій формі, яка легко засвоюється поверхнею листя і покращує розвиток коренів.

Мікродобриво містить пом’якшувач води, тому використання протруйників в жорсткій воді (підвищений вміст солей Ca2+ і Mg2+) разом з ОРАКУЛ® колофермін магнію не знижує їх ефективності. Солі жорсткості надійно зв’язуються компонентом препарату, при цьому не викликаючи помутніння робочого розчину. Повністю ліквідується небезпека утворення сульфату кальцію (гіпсу), який може привести до виходу з ладу протруювальної техніки. Обробки необхідно проводити розчином, який був підготовлений безпосередньо перед застосуванням.

Склад мікродобрива дозволяє проводити обробки при температурі повітря вище +5 °С.

ОРАКУЛ ® колофермін магнію має сильний фізіологічний вплив на рослини, яке:

  • відновлює процеси регенерації хлорофілу і підсилює білоксинтезуючу систему;
  • запобігає руйнуванню хлоропластів, що робить фотосинтез максимально ефективним;
  • прискорює перебіг ростових процесів і ділення клітин;
  • підвищує активність ферментів;
  • викликає інтенсивне засвоєння рослинами вологи з грунту, підвищуючи посухостійкість;
  • підвищує якість продукції.

ШВИДКЕ ЗАМОВЛЕННЯ