Графік роботи: Пн-Пт: з 9 до 19, Сб з 10 до 17- Нд: вихідний

БРАМАН® КОЛАМІН БОР

Ціна:

Код товару: 3221

Виробник:

Як купити

Як оплатити

Доставка

Склад г/л
Азот (N) 60
Бор (B) 150
Коламін 280
Тара 10 л
КОНЦЕНТРОВАНЕ БОРНЕ МІКРОДОБРИВО В ОРГАНІЧНІЙ (ЛЕГКОЗАСВОЮВАНІЙ) ФОРМІ ДЛЯ ПОЗАКОРЕНЕВОГО ПІДЖИВЛЕННЯ ПОЛЬОВИХ, ОВОЧЕВИХ ТА БАГАТОРІЧНИХ КУЛЬТУР

Препаративна форма: розчин.
Сумісність з іншими препаратами.
Препарат може використовуватись сумісно з протруйниками, пестицидами, регуляторами росту та мікродобривами. Перед змішуванням добрива з іншими засобами доцільно перевірити їх на сумісність. Для отримання максимального ефекту рекомендується використовувати стимулятор росту рослин МУВЕР®.Механізм дії.

Бор відіграє важливу роль у поділі клітин та синтезі білків і є необхідним компонентом клітинної оболонки. Виключно важливу функцію виконує бор у вуглеводному обміні. При борному голодуванні порушується відтік пластичних речовин і, насамперед, цукрів з листя. Бере участь в процесі проростання пилку і зростанні зав’язі, тому при нестачі його різко знижується насіннєва продуктивність рослин. Ряд борорганічних сполук є активаторами зростання. В дводольних рослинах бору накопичується більше, ніж в однодольних. В клітинах він зосереджений в рибосомах і мембранах ендоплазматичної сітки. Найбільшу потребу в борі мають цукрові буряки, картопля, соняшник, ріпак, льон, зернобобові, овочі, люцерна та зернові культури.

Для усунення симптомів борного голодування та профілактики захворювань необхідно застосовувати БРАМАН® коламін бор. У цьому випадку відбувається краще проростання пилку, усувається осипання зав’язей і підсилюється розвиток репродуктивних органів. Внесений профілактично, БРАМАН® коламін бор позитивно впливає на цукристість цукрових буряків, фруктів та крохмальність картоплі.

Більшість мембран має подібний хімічний склад. Внутрішні мембрани мітохондрій з біосинтетичною функцією містять фосфоліпіди, невід’ємною частиною яких є коламін. Коламін має високу фізіологічну та біохімічну активність. Бере участь в окислювально-відновних процесах. Підвищує активність ферментів, активізує білковий і фосфорний обмін. Саме тому в якості хелатуючого агента в БРАМАН® коламін бор використаний коламін. Даний хелатуючий агент максимально підвищує засвоюваність бору. Коламін викликає інтенсивне засвоєння рослиною вологи з ґрунту. Тому БРАМАН® коламін бор підвищує посухостійкість рослин.

Спектр дії.
Усунення борного голодування рослин та профілактика захворювань, причиною яких є нестача бору.
Внесений профілактично, БРАМАН® коламін бор позитивно впливає на цукристість цукрових буряків, фруктів та крохмальність картоплі.

Рекомендації щодо застосування.

Мікродобриво знаходиться в рідкому стані і придатне до негайного застосування. При дотриманні умов зберігання не кристалізується, застосовується в широкому діапазоні температур, починаючи від +5°С. БРАМАН® коламін бор може бути використаний у будь-якій воді. В жорсткій воді діюча речовина препарату не вступає у взаємодію з солями жорсткості (кальцій, магній), тому немає небезпеки утворення сульфату кальцію (гіпс), який може призвести до виходу з ладу обприскувальної техніки.

Обприскування посівів слід проводити в ранкові або вечірні години (не проводити обробку за температури повітря вище +25°С).

Переваги препарату.

 • посилює розвиток коренів;
 • викликає інтенсивне засвоєння рослиною вологи з ґрунту;
 • підвищує посухостійкість рослин на 20%;
 • посилює розвиток репродуктивних органів;
 • стимулює проростання пилку, покращує якість запилення квіток;
 • усуває осипання зав’язей, підвищує плодоутворення;
 • позитивно впливає на накопичення цукрів в тканинах озимих культур та плодах цукрових буряків, фруктів, підвищує крохмальність картоплі.
Застосування

Культура Норми витрат, л/га Спосіб, час обробки
Зернові, соняшник, кукурудза,
ріпак, зернобобові, картопля, плодово-ягідні культури та виноград
1,0 – 1,5 Позакореневі підживлення
Цукрові та кормові буряки 1,0 – 2,5
Овочеві та інші культури 0,5 – 1,0

Тех. умови

1. ДО ВІДОМА СПОЖИВАЧА: під час використання препарату дотримуйтесь інструкції. Ефективність препарату та зручність у використанні залежить від дотримання рекомендацій по застосуванню, умов зберігання та транспортування, визначених виробником.

2. СУМІСНІСТЬ З ІНШИМИ ПРЕПАРАТАМИ: мікродобриво використовують у період вегетації профілактично або за результатами діагностики згідно регламенту застосування. Добре поєднується в бакових сумішах із засобами захисту рослин (за відсутності окремих рекомендацій виробника засобів захисту), карбамідом (у рекомендованих концентраціях позакореневих підживлень с/г культур згідно фаз розвитку), КАСом, регуляторами росту, мікродобривами та біопрепаратами.

3. ПРИГОТУВАННЯ РОБОЧОГО РОЗЧИНУ:

Увага! Перед приготуванням бакової суміші завжди перевіряйте препарати на сумісність!

Для цього візьміть ємність, налийте води (яка буде використовуватись для основного внесення), додайте компоненти бакової суміші у пропорціях відповідно до польових норм витрат. Закривши ємність, перемішайте вміст шляхом її перевертання 10-15 разів. Бакову суміш оцінюйте візуально двічі: відразу після перемішування та після того, як суміш відстоялася (приблизно через 30 хв.). Про несумісність препаратів говорить розшарування робочої рідини, утворення осаду, згустків, маслянистих утворень, що не диспергуються.

Увага! Можливе використання препарату в жорсткій воді. Діючі речовини, що входять до його складу, не утворюють сполук із солями жорсткості (СаSO4٠2H2О), внаслідок чого розчин не мутніє.

У разі відсутності проблем із сумісністю робочий розчин готувати безпосередньо перед обприскуванням. Препарат ретельно перемішати у заводській упаковці та влити безпосередньо до баку обприскувача, який спочатку заповнити водою до 2/3 його об’єму, потім за увімкненого режиму перемішування у послідовності згідно рекомендацій додати компоненти бакової суміші та закінчити заповненням бака водою. Перемішування суміші продовжувати протягом усього періоду її приготування, а також під час внесення.

Норми витрати робочого розчину: польові культури – 70-300 л/га, овочеві культури – 300-400 л/га, плодові культури та виноград – 800-1000 л/га.

4. ЧЕРГОВІСТЬ ДОДАВАННЯ КОМПОНЕНТІВ РОБОЧОГО РОЗЧИНУ: під час приготування бакової суміші дотримуватись наступної черговості компонентів.

Бакова суміш

 • Вода
 • Регулятори росту рослин
 • Засоби захисту рослин
 • БРАМАН® коламін бор
 • Інші мікродобрива
 • Вода
Бакова суміш із КАСом
 • Вода
 • Регулятори росту рослин
 • КАС згідно рекомендацій з проведення позакореневих підживлень 3-12%+2,5% MgSO4٠7H2O (5% десятиводневий)
 • Засоби захисту рослин
 • БРАМАН® коламін бор
 • Інші мікродобрива
 • Вода
Бакова суміш із карбамідом
 • Вода
 • Регулятори росту рослин
 • Карбамід згідно рекомендацій з проведення позакореневих підживлень з маточного розчину (або в бак для хімічних засобів оприскувача, або на фільтр)
 • Засоби захисту рослин
 • БРАМАН® коламін бор
 • Інші мікродобрива
 • Вода

Увага! Змішування компонентів бакової суміші (регулятори росту, ЗЗР, мікродобрива та ін.) проводити виключно у воді!

5. УМОВИ ЗАСТОСУВАННЯ: обприскування проводити в ранкові або вечірні часи, за підвищеної вологості повітря, щоб уникнути хімічних опіків листя. Оптимальна температура повітря +10 …+25 °С за швидкості вітру до 5-7 м/с в залежності від обприскувача. Не рекомендується здійснювати обробки під час туману або у випадку випадіння роси: це може призвести до стікання робочого розчину з поверхні рослин і знизити ефективність обробки. Припиняти роботи слід за 1,5-2 години до початку дощу.

Увага! Використовувати лише щойно змішані розчини. Готовий розчин зберігати не більше 1 доби.

6. УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ ТА ПЕРЕВЕЗЕННЯ: зберігання та перевезення потрібно здійснювати відповідно до ГОСТу 14189.

Препарат необхідно зберігати у складах, спеціально призначених для цієї мети. Склад повинен забезпечувати захист від прямих сонячних променів, вологи, забруднення та механічних пошкоджень тари. Зберігати за температури від 0 ºС до +30 ºС.

Увага! Через високу концентрацію діючих речовин, у разі зберігання в умовах низьких температур від -20 ºС, знижується плинність препарату та він набуває желеподібного стану. У випадку підвищення температури навколишнього середовища плинність рідини збільшується, і препарат повертається до первинного стану. Ці процеси жодним чином не впливають на діючі речовини у складі препарату та його властивості, але у випадку довготривалого перебування в умовах низьких температур можливе утворення осаду.

Препарат зберігати в оригінальній закритій тарі, у вертикальному положенні, кришкою догори, в картонному ящику. Максимальна кількість ящиків, розташованих один на одному, – не більше 3-х.

Транспортування можливе усіма видами транспорту в критих транспортних засобах. Допускається використання відкритих видів транспортних засобів, що забезпечують захист від атмосферних опадів.

Згідно висновку №255313/1 УКРАЇНСЬКОГО ВАНТАЖНОГО БЮРО, ДП «УкрНДІМФ» Міністерства інфраструктури України не класифікується як небезпечний вантаж і перевозиться як безпечний вантаж на загальних умовах.

7. КЛАСИФІКАЦІЯ ПО ВООЗ, ТОКСИЧНІСТЬ: 4 клас небезпечності. Препарат нетоксичний, не викликає алергію, екологічно безпечний та абсолютно нешкідливий для комах-запилювачів.

8. ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ: зберігати у недоступному для дітей та тварин місці. Під час проведення обробок використовуйте відповідне обладнання та відрегульовану техніку, дотримуйтесь загальновизнаних норм безпеки.

9. ПЕРША МЕДИЧНА ДОПОМОГА: у випадку потрапляння на шкіру, в очі необхідно змити препарат водою. У разі потреби звернутися до лікаря.

10. ЗАХОДИ ТА ЗАСОБИ ЗНИЩЕННЯ ТАРИ ТА ЗАЛИШКІВ ПРЕПАРАТУ: тара та залишки препарату спеціальних методів знищення та знешкодження не потребують.

11. ТЕРМІН ЗБЕРІГАННЯ: 5 років.

12. ТЕХНІЧНІ УМОВИ: ТУ У 20.1-24051976-003:2016.

13. СВІДОЦТВО ПРО ДЕРЖАВНУ РЕЄСТРАЦІЮ: серія А № 05829.

14. ТАРНІ ОДИНИЦІ: 10 л.

ШВИДКЕ ЗАМОВЛЕННЯ