Графік роботи: Пн-Пт: з 9 до 19, Сб з 10 до 17- Нд: вихідний

Авангард Р Старт

Ціна:

216 грн896 грн

Код товару:

2555

Як купити

Як оплатити

Доставка

Препаративна форма Розчинний концентрат
Хiмiчна група Добрива з мікроелементами
Пакування 1 л, 5 л

Комплексне концентроване легкозасвоюване культурами добриво, яке містить збалансоване співвідношення макро- та — мікроелементів. Застосовується за передпосівної обробки посівного матеріалу культур та за їх позакореневого підживлення.

Властивості добрива:

• підвищує на 3-5% енергію проростання насіння та на 8-10% їх польову схожість, забезпечує появу ранніх дружніх сходів;

• підвищує імунітет культур, їх стійкість до хвороб та стимулює ріст і розвиток культур;

• швидко усуває брак мікроелементів на культурах;

• підвищує стійкість культур до низьких, мінусових температур і сприяє успішній перезимівлі озимих культур;

• активує ріст і розвиток кореневої системи, особливо бічних кореневих волосків, які активно споживають мінеральну поживу і воду;

• забезпечує високу окупність

Сумісність:

Сумісний з бiльшiстю водорозчинних добрив, засобів захисту рослин, мікробіологічними препаратами та іннокулянтами.

Передпосівна обробка насіння. 0,5-1,0 л/т – зернові колосові культури; 2,0-3,0 л/т – кукурудза, соняшник, ріпак; 1,0-2,0 л/т – соя, горох, кормові боби, нут. Можливе застосування разом із протруйниками інсектицидної та фунгіцидної дії в одному робочому розчині. Для досягнення більш високого ефекту рекомендується комбінувати з добривом АВАНГАРД® Гроу, 1 л/т або стимулятором росту ГУЛІВЕР® Стимул, 0,5 л/т посівного матеріалу.

Позакореневе підживлення. 1,0-3,0 л/га — на початку вегетації, за потреби повторити застосування 2-3 рази з інтервалом в 2-3 тижні. Об’єм робочого розчину за позакореневого підживлення польових культур повинен становити не менше 200 л/га.

Загальна інформація

Передпосівна обробка насіння мікродобривами є першим кроком у програмі мінерального живлення культур, який дозволяє більш повно реалізувати потенціал їх високої продуктивності. Метою цього заходу є підвищення енергії проростання насіння на 3-5% та польової схожості на 8-10%, прискорення росту та розвитку кореневої системи, особливо кореневих волосків, які активно споживають воду і мінеральне живлення. Споживання культурами легкодоступних сполук фосфору, кальцію та мікроелементів добрива також сприяє і появі дружніх ранніх сходів і ранньому відростанню культур навесні.

Амінокислоти та полісахариди стають питомим матеріалом і виконують роль доступних запасів енергії, стимулюючи зростання на перших етапах органогенезу. Амінокислоти – основні структурні одиниці, будівельні «цеглинки» білка, необхідні рослинам для синтезу коферментів, особливо у фазі проростання. Полісахариди сприяють розвитку ґрунтової мікрофлори, роблячи її більш активною і стимулюючи швидкий розвиток. Полісахариди створюють ідеальну живильну композицію для подолання стресових факторів, розвитку кореневої системи та швидкого проростання, стимулюють клітинне ділення. Передпосівна обробка посівного матеріалу добривом АВАНГАРД® Р Старт є маловитратною та високоокупною.

Склад:

До складу входять ультрамікроелементи, амінокислоти. Mn, Zn, Cu хелатовані EДTA, Fe – ДTPA.

ШВИДКЕ ЗАМОВЛЕННЯ