Графік роботи: Пн-Пт: з 9 до 19, Сб з 10 до 17- Нд: вихідний

Авангард Р Сірка + азот + мікро

Ціна:

1 390 грн

Код товару:

2539

Як купити

Як оплатити

Доставка

Препаративна форма Розчинний концентрат
Хiмiчна група Добрива з мікроелементами
Пакування 20 л

Концентроване рідке легкозасвоюване культурами добриво, яке містить сполуки сірки, азоту та збагачене мікроелементами. Застосовується за позакореневого підживлення культур легкозасвоюваними сіркою, азотом та мікроелементами.

Властивості добрива:

• поліпшує на 10-20% коефіцієнт засвоєння сполук азоту культурами;

• підвищує стійкість культур до хвороб, шкідників, посухи та до низьких температур;

• активую фіксацію атмосферного азоту бульбочковими бактеріями бобових культур;

• поліпшує товарність та якісні характеристики товарного врожаю: підвищує вміст жирів у насінні соняшників, ріпака, сої, в коренеплодах і в овочевих культурах – цукристість, вміст вітамінів, у зерні пшениці озимої – вміст білка, якість білка, вміст «сирої клейковини»;

• забезпечує високу окупність

Сумісність:

Сумісний з більшістю водорозчинних добрив і засобів захисту рослин.

Об’єм робочого розчину на польових, овочевих культурах повинен становити 200-300 л/га. Об’єм робочого розчину на високорослих кущах ягідників і плодових деревах повинен становити 500-1000 л/га.

Загальна інформація

Сірка входить до всіх білків, оскільки міститься в амінокислотах – цистеїні, цистині та метіоніні. Сполуки азоту засвоюються культурами лише тоді, коли достатньо забезпечені сполуками сірки. Сірка сприяє формуванню лігніну, який зміцнює механічні властивості тканин культур і знижує їх вилягання. Сірковмісні органічні сполуки підтримують нормальний хід поділу клітин і ріст молодих тканин, а також підвищують вміст хлорофілу в листках. Сірка входить до складу багатьох вітамінів і коферментів, таких як біотин, тіамін, коензим А, глютатіон, ліпоєва кислота тощо. Як наслідок, сірка бере участь у багатьох реакціях обміну (аеробна фаза дихання, синтез жирів та інші). Сірка проявляє широкі інсектицидні та фунгіцидні властивості щодо пригнічення хвороб і шкідників. Сполуки сірки також підвищують вміст білка та «сирої клейковини» у зерні пшениці озимої.

Склад:

До складу входять ультрамікроелементи, амінокислоти. Mn, Zn, Cu хелатовані EДTA, Fe – ДTPA.

Застосування за позакореневого підживлення:

ШВИДКЕ ЗАМОВЛЕННЯ