Графік роботи: Пн-Пт: з 9 до 19, Сб з 10 до 17- Нд: вихідний

Авангард Р Овочеві

Ціна:

695 грн

Код товару:

2520

Як купити

Як оплатити

Доставка

Препаративна форма Розчинний концентрат
Хiмiчна група Добрива з мікроелементами
Пакування 5 л

Комплексне концентроване легкодоступне овочевими культурами добриво, яке містить збалансоване співвідношення макро-, мезо- та мікроелементів. Застосовується за позакореневого підживлення овочевих культур: цибулинних, огірків,кавунів, динь, кабачків, гарбузів, патисонів, цукіні, овочів капустяної групи та за передпосівної обробки їх посівного матеріалу.

Властивості добрива:

• активує обмінні процеси обміну овочевих культур на клітинному рівні;

• підвищує польову схожість та енергію проростання насіння овочів, поліпшує ріст і розвиток кореневої, сприяє появі дружніх сходів;

• забезпечує антистресовий і стимулюючий впливи;

• забезпечує потреби овочевих культур в елементах мінерального живлення протягом вегетації, які виносяться врожаєм;

• забезпечує високу окупність.

Сумісність:

Сумісний з більшістю водорозчинних добрив і засобів захисту рослин.

Об’єм робочого розчину на овочевих культурах повинен становити 200-300 л/га.

За вирощування розсади овочевих культур, концентрація АВАНГАРД® Р Овочеві в робочому розчині повинна становити — 0,3-0,5% (0,3-0,5 л/ на 100 л води).

Позакореневі підживлення добривом АВАНГАРД® Р Овочеві рекомендується комбінувати зі: стимулятором росту ГУЛІВЕР® Стимул, АВАНГАРД® Гроу та іншими добривами ТМ АВАНГАРД, що дозволяє повністю забезпечити культури мікроелементами та досягти максимального ефекту.

Передпосівна обробка насіння. Замочити насіння в 5% водному розчині добрива АВАНГАРД® Р Овочеві до 4 годин. До робочого розчину АВАНГАРДУ® Р Овочеві рекомендується додавати: добриво АВАНГАРД® Р Старт, стимулятор росту ГУЛІВЕР® Стимул і протруйник. Робочий розчин добрив дозволяється застосовувати декілька разів. Після замочування насіння його потрібно просушити у провітрюваному приміщенні або відразу висіяти.

Загальна інформація

Механiзм дії:

Продуктивність овочевих культур у значною мірою залежить від збалансованого мінерального живлення та якісних екологічно безпечних мінеральних добрив. Позакореневі підживлення овочевих культур легкозасвоюваними формами калію магнію, кальцію, заліза, марганцю, цинку, молібдену  у критичні їх фенофази є тим вагомим чинником, який дозволяє більш повно  реалізувати потенціал їх високої продуктивності.

Склад:

До складу входять ультрамікроелементи, амінокислоти. Mn, Zn, Cu хелатовані EДTA, Fe – ДTPA.

Застосування за позакореневого підживлення:

ШВИДКЕ ЗАМОВЛЕННЯ