Графік роботи: Пн-Пт: з 9 до 19, Сб з 10 до 17- Нд: вихідний

Авангард Р Молібден

Ціна:

4 535 грн

Код товару:

2515

Як купити

Як оплатити

Доставка

Препаративна форма Розчинний концентрат
Дiюча речовина Молібден (Mo), 40 г/л, азот (N), 20 г/л
Хiмiчна група Добрива з мікроелементами
Пакування 20 л

Концентроване рідке легкозасвоюване культурами добриво. Застосовується для позакореневого підживлення культур та для обробки їх посівного матеріалу.

Властивості добрива:

• активує азотний обмін культур;

• сприяє фіксації атмосферного азоту бульбочковими бактеріями;

• підвищує врожайність культур на 10-20%;

• поліпшує якість товарного врожаю – підвищує вміст білка в зерні пшениці озимої, цукрів у плодах овочів і в коренеплодах;

• забезпечує високу окупність.

Сумісність:

Сумісний з бiльшiстю водорозчинних добрив і засобів захисту рослин.

Загальна інформація:

Молібден потребують культури для синтезу білків, вітаміну С, каротину, синтезу і транспортування вуглеводів, споживання сполук фосфору. Молібден входить до складу більше, ніж 20 ферментів. Молібденові добрива відіграють важливу роль у процесі фіксації атмосферного азоту бульбочковими бактеріями бобових культур. Проте за відсутності бульбочок на коренях бобових рослин (бактерій роду Rhizobium) реакція на молібденові добрива слабка. Зерновим культурам молібден потрібен для відновлення нітратів до амонійних сполук. Молібден майже не засвоюється культурами на кислих ґрунтах, тому є особливо актуальним є позакореневе підживлення культур добривом АВАНГАРД® Р Молібден за їх вирощування на кислих ґрунтах.

Склад:

Молібден (Mo), 40 г/л, азот (N), 20 г/л.

Об’єм робочого розчину на польових, овочевих культурах повинен становити 200-300 л/га. Об’єм робочого розчину на високорослих ягідниках та на плодових деревах повинен становити 500-1000 л/га. Підживлення розсади проводиться 0,1% розчином добрива (0,1 л добрива розчинити в 100 л води) за 7-10 днів перед її  висадкою у відкритий ґрунт.

Передпосівна обробка насіння: 0,5 л добрива на 1 т насіння, рекомендується застосовувати разом із добривом АВАНГАРД® Р Старт, стимулятором росту ГУЛІВЕР® Стимул та з протруйником.

Застосування за позакореневого підживлення

ШВИДКЕ ЗАМОВЛЕННЯ