Графік роботи: Пн-Пт: з 9 до 19, Сб з 10 до 17- Нд: вихідний

Авангард Р Картопля

Ціна:

585 грн

Код товару:

2483

Як купити

Як оплатити

Доставка

Препаративна форма Розчинний концентрат
Хiмiчна група Добрива з мікроелементами
Пакування 5 л

Комплексне концентроване легкодоступне добриво, яке містить збалансоване співвідношення макро-, мезо- та мікроелементів. Застосовується за позакореневого підживлення картоплі та за передпосівної обробки її посадкового матеріалу.

Властивості добрива:

• активує обмінні процеси картоплі на клітинному рівні;

• сприяє появі дружніх сходів розвитку кореневої системи;

• проявляє фунгіцидні властивості, підвищує імунітет картоплі, забезпечує антистресовий і стимулюючий впливи;

• забезпечує потреби картоплі в елементах мінерального живлення, які виносяться врожаєм;

• підвищує на 10-15% поглинання головних елементів мінерального живлення (N, P, K) кореневою системою з добрив та з ґрунту;

• сприяє накопиченню крохмалю, вітаміну С, сухої речовини в бульбах, поліпшує їх смак, товарність і подовжує термін зберігання;

• підвищує на 10-20% врожайність бульб картоплі;

• забезпечує високу окупність.

Сумісність:

Сумісний з більшістю водорозчинних добрив і засобів захисту рослин.

Загальна інформація:

Картопля добре реагує на збалансоване мінеральне живлення. Ще до цвітіння вона споживає 75% від загальної потреби сполук азоту, 6670% сполук фосфору та калію, 50% магнію та кальцію і більшу масову частку мікроелементів – цинку, марганцю, бору, заліза, міді, молібдену. Ранньостиглими сортами картоплі найбільше елементів мінерального живлення споживається у фазі бутонізації та цвітіння, а середньо- та пізньостиглими — у фазах інтенсивного росту й розвитку вегетативних органів та за формування бульб. Позакореневі підживлення картоплі прискорють формування та дозрівання бульб, стимулють відтік пластичних речовин із бадилля у бульби, підвищуть вміст крохмалю, вітаміну С, сухої речовини та врожайність.

Об’єм робочого розчину на картоплі повинен становити 200-300 л/га.

Позакореневі підживлення добривом АВАНГАРД® Р Картопля рекомендується комбінувати з добривами: АВАНГАРД® Р Овочеві, АВАНГАРД® Гроу, АВАНГАРД® Р Марганець, АВАНГАРД® Р Кальцій+мікро, зі стимулятором росту ГУЛІВЕР® Стимул та з ПАР (поверхнево-активна речовин) ТАНДЕМ, що дозволяє повністю забезпечити культури мікроелементами та досягти максимального ефекту.

Передпосівна обробка бульб. Замочити бульби картоплі в 5% водному розчині добрива АВАНГАРД® Р Картопля протягом 1 години. Цей захід можна замінити обприскуванням її бульб рекомендованим робочим розчином добрива АВАНГАРД® Р Картопля з обприскувача, додаючи до робочого розчину добрива стимулятор росту ГУЛІВЕР® Стимул та протруйник. Посадку бульб картоплі потрібно розпочинати після їх підсушування.

Склад

До складу входять ультрамікроелементи, амінокислоти. Mn, Zn, Cu хелатовані EДTA, Fe – ДTPA.

Застосування за позакореневого підживлення

ШВИДКЕ ЗАМОВЛЕННЯ