Графік роботи: Пн-Пт: з 9 до 19, Сб з 10 до 17- Нд: вихідний

Авангард Р Буряк

Ціна:

2 121 грн

Код товару:

2459

Як купити

Як оплатити

Доставка

Препаративна форма Розчинний концентрат
Хiмiчна група Добрива з мікроелементами
Пакування 20 л

Комплексне концентроване легкозасвоюване добриво, яке містить збалансоване співвідношення макро-, мезо- та мікроелементів. Застосовується для позакоеневого підживлення буряків цукрових, кормових, столових, моркви столової та для передпосівної обробки їх посівного матеріалу.

Властивості добрива:

• активує обмінні процеси культур на клітинному рівні;

• підвищує польову схожість та енергію проростання насіння, сприяє росту і розвитку кореневої системи;

• проявляє фунгіцидні властивості, підвищує імунітет культур, забезпечує антистресовий і стимулюючий впливи;

• забезпечує потреби культур в елементах мінерального живлення, які виносяться врожаєм;

• підвищує на 10-15% поглинання головних елементів мінерального живлення (N, P, K) кореневою системою з добрив та з ґрунту;

• підвищує врожайність коренеплодів на 30-50 ц/га, їх цукристість на 0,6-1,2%;

• забезпечує високу окупність.

Сумісність:

Сумісний з більшістю водорозчинних добрив і засобів захисту рослин.

Загальна інформація:

Буряки, морква проявляють високі вимоги до збалансованого мінерального живлення. Вони добре відгукуються на позакореневі підживлення легкодоступними: бором, марганцем, магнієм, цинком, молібденом і кобальтом. Встановлено, що бор є найбільш потрібним мікроелементом для цукрових буряків. Дефіцит сполук бору на буряках цукрових, особливо на ранніх фенологічних фазах, знижуює врожайність до 30%, погіршує накопичення цукрів у коренеплодах і технологічний вихід цукру на цукрових заводах. Марганець сприяє засвоєнню буряками сполук азоту та сприяє накопиченню цукрів у їх коренеплодах. Цинк поліпшує стійкість буряків і моркви до посухи, до хвороб, сприяє синтезу фітогормону – ауксину та позитивно впливає як на врожайність, так і на показники якості. Високі дози фосфорних добрив погіршують засвоєння цинку культурами. Молібден сприяє засвоєнню сполук азоту та фосфору, поліпшує живлення буряків кальцієм і покращує засвоєння заліза. Кобальт позитивно впливає на дихання та на енергетичний обмін.

Об’єм робочого розчину на польових, овочевих культурах повинен становити 200-300 л/га. Позакореневі підживлення добривом АВАНГАРД® Р Буряк рекомендується комбінувати в одному розчині з добривами: АВАНГАРД® Р Бор, АВАНГАРД® Р Марганець, АВАНГАРД® Р Цинк, АВАНГАРД® Гроу та зі стимулятором росту ГУЛІВЕР® Стимул, що дозволяє повністю забезпечити культури мікроелементами та досягти максимального ефекту.

Передпосівна обробка насіння. 0,5 л добрива на 1 т насіння, застосовувати разом із добривом АВАНГАРД® Р Старт або зі стимулятором росту ГУЛІВЕР® Стимул та з протруйником в одному робочому розчині.

Склад

До складу входять ультрамікроелементи, амінокислоти. Mn, Zn, Cu хелатовані EДTA, Fe – ДTPA.

Застосування за позакореневого підживлення

 

ШВИДКЕ ЗАМОВЛЕННЯ