Графік роботи: Пн-Пт: з 9 до 19, Сб з 10 до 17- Нд: вихідний

Ціна:

595 грн

Код товару:

2226

Як купити

Як оплатити

Доставка

Препаративна форма Гранули, що диспергуються у воді
Дiюча речовина Емамектин бензоат 100 г/кг
Хiмiчна група Авермектини
Токсичнiсть Класифікація ВООЗ: 3 клас небезпечності. Строки виходу працівників на оброблені площі для проведення ручних, механізованих, робіт — 7/3 діб.
Пакування 250 г

Новітній інсектицид із трансламінарними властивостями для надійного контролю лускокрилих шкідників у багаторічних насадженнях.

• високоефективний контроль найбільш шкодочинних лускокрилих шкідників (плодожерки, молі, листовійки);
• тривалий період захисної дії за рахунок фізико-хімічних властивостей емамектин бензоату;
• мінімальний ризик виникнення резистентності у шкідників завдяки унікальному механізму дії;
• трансламінарна дія забезпечує високу дію проти шкідників, що ведуть прихований спосіб життя;
• висока ефективність дії не залежить від погодних умов (високих температур повітря, сонячного випромінювання та випадання опадів);
• надзвичайно короткий період очікування від обробки до збирання, що дозволяє обробляти культури перед збиранням;
• сумісний із біологічним захистом рослин на овочевих і кісточкових культурах.

Сумісність:

Сумісний з іншими пестицидами та агрохімікатами. Перед приготуванням робочих сумішей доцільно перевірити препарати на сумісність (відсутність осаду, піни, розшарування, збивання в грудки, неповне розчинення одного з препаратів тощо). Не рекомендовано змішувати з фунгіцидами на основі фосетил алюмінію.

Спектр дії:

Плодожерки, мінуючі молі, листовійки

 

Максимальна кратність обробок:

2

Норма витрати робочого розчину:

плодові насадження – 600-1200 л/га (залежно від об’єму крон дерев), виноград – 500-800 л/га, польові культури – 250-300 л/га.

 

Особливостi застосування:

Для отримання максимального результату необхідно забезпечити рівномірне покриття оброблювальних рослин. Обприскування проти плодожерок і листовійок найкраще проводити на початку відродження гусениць. За рахунок швидкого поглинання та трансламінарних властивостей емамектин бензоату зменшується вплив факторів навколишнього середовища на ефективність дії препарату та мінімізується негативний вплив на ентомофагів. При дотриманні усіх регламентів ТУРІЛ є безпечним для птахів, ссавців і корисних ентомофагів, а також може поєднуватися з біологічним захистом.

Робочий розчин препарату застосовують у рекомендованих нормах шляхом суцільного обприскування в період вегетації за появи шкідників (при перевищенні ЕПШ). Роботи рекомендовано проводити в ранкові (до 10) і вечірні (18-22) години при мінімальній швидкості вітру (не більше 3 м/с). Необхідно забезпечити достатнє та рівномірне покриття оброблюваної культури без стікання робочого розчину. Оптимальна температура застосування  +10…25°С. Не рекомендовано застосовувати препарат, коли культури перебувають у стресовому стані (під час посухи, надмірного зволоження ґрунту, ураженння хворобами, приморозками тощо)

Механізм дії

Емамектин бензоат – несистемна діюча речовина з чітко вираженими трансламінарними властивостями. Володіє контактною та кишковою дією. Це нейротоксин, що порушує нормальне функціонування γ-аміномасляної кислоти (ГАМК) – однієї з небагатьох амінокислот, яка діє як нейротрансміттер (передавач нервового імпульсу). Емамектин бензоат, як і інші авермектини, зв’язується з рецепторами ГАМК, що призводить до підвищення проникності іонів хлоридів у нервові та м’язові тканини в результаті відкриття глутамат-залежних хлоридних каналів. Тому після попадання діючої речовини в організм шкідника вже через кілька годин спостерігається параліч, блокується рухова активність, припиняється харчування і за кілька діб настає повна загибель (залежно від віку гусениць). За рахунок швидкого поглинання та трансламінарних властивостей емамектин бензоату зменшується вплив факторів навколишнього середовища на ефективність дії та мінімізується негативний вплив на ентомофагів.

ШВИДКЕ ЗАМОВЛЕННЯ