Графік роботи: Пн-Пт: з 9 до 19, Сб з 10 до 17- Нд: вихідний

Смерть жукам

Ціна:

1 536 грн

Код товару:

2222

Як купити

Як оплатити

Доставка

Препаративна форма Гранули, що диспергуються у воді
Дiюча речовина Імідаклоприд 700 г/кг
Хiмiчна група Неонікотиноїди
Токсичнiсть Класифікація ВООЗ: 3 клас небезпечності Строки виходу працівників на оброблені площі на закритому ґрунті для проведення механізованих робіт — 3 доби, для ручних — 1 доба

Високоефективний інсектицид і протруйник контактно-кишкової дії для захисту багатьох сільськогосподарських культур від широкого спектру шкідників.

Переваги препарату:

• широкий спектр знищуваних шкідників;

• оптимальний баковий «партнер» для контактних інсектицидів (Антигусінь, Фас);

• стійкий до змивання дощем;

• проявляє довготривалу захисну дію.

Сумісність:

Сумісний з більшістю засобів захисту рослин, за винятком лужних. Однак перед приготуванням бакової суміші пестицидів  необхідно перевірити препарати на сумісність. При протруюванні посівного матеріалу сумісний з рістрегулюючими препаратами.

МАКСИМАЛЬНА КРАТНІСТЬ ОБРОБОК ЗА СЕЗОН — 1.

Період очікування від обробки до збору врожаю картоплі — не менше ніж 20 діб, томатів, огірків захищеного ґрунту — 3 доби, буряка цукрового – не потребує, інші — 30 діб. Одна посівна одиниця буряка цукрового – 100 тис. шт. насінин.

Норма витрати робочого розчину: польові культури — 200-300 л/га, плодові насадження — від 500 до 1000 л/га, виногорад — 500-800 л/га

 

Особливостi застосування:

Обробка томатів, огірків закритого ґрунту та картоплі проводиться в період вегетації культур при появі шкідників. Обприскування робочим розчином препарату здійснюється у рекомендованих нормах в ранкові (до10) та вечірні години при мінімальних потоках повітря (у теплицях за умов належної вентиляції) при температурі не вище 25°С. Обробка насіння буряків цукрових проводиться шляхом передпосівного напівсухого протруювання насіння (10 л води на 1 т насіння) або шляхом внесення інсектициду при сівбі за допомогою спеціальних аплікаторів.

Механізм дії

Системний інсектицид контактно-кишкової дії. Імідаклоприд блокує постсинаптичні рецептори у комах і перериває фізіологічну іннервацію нервів, що призводить до ураження нервової системи та загибелі шкідника.

ШВИДКЕ ЗАМОВЛЕННЯ