Графік роботи: Пн-Пт: з 9 до 19, Сб з 10 до 17- Нд: вихідний

Ціна:

6 034 грн

Код товару:

2209

Як купити

Як оплатити

Доставка

Препаративна форма Концентрат суспензії
Дiюча речовина Тіаклоприд 240 г/л
Хiмiчна група Неонікотиноїди
Токсичнiсть Класифікація ВООЗ: 3 клас небезпечності Строки виходу працівників на оброблені площі для проведення механізованих робіт — 3 доби, для ручних — 7 діб.
Пакування 5 л

Системний інсектицид контактної та кишкової дії для контролю широкого спектра шкідників у сільськогосподарських культур та насаджень.

Переваги препарату:

• контролює широкий спектр шкідників із рядів Hоmоptera (Рівнокрилі), Lepidoptera (Лускокрилі), Coleoptera (Твердокрилі);

• тривалий період захисної дії та швидкий «нокаут-ефект» проти найнебезпечнішіих шкідників;

• малотоксичний для бджіл, джмелів та корисних ентомофагів (можливо застосовувати в період цвітіння культур);

• ефективний проти популяцій шкідників, які є стійкими до піретроїдів та фосфорорганіки.

Сумісність:

Сумісний з іншими пестицидами та агрохімікатами, які мають нейтральну реакцію. Перед приготуванням робочих сумішей доцільно перевірити препарати на сумісність (відсутність осаду, піни, розшарування, збивання в грудки, неповне розчинення одного з препаратів тощо).

Спектр дії:

Комплекс шкідників

 

Максимальна кратність обробок:

2

Норма витрати робочого розчину: плодові насадження – 500-1000 л/га; польові культури – 200-300 л/га; виноград – 500-800 л/га. За авіаційної обробки – від 50 л/га

Особливостi застосування: Обприскування проводять в період вегетації культур за появи шкідників та перевищенні їх рівня ЕПШ. Необхідно забезпечити достатнє і рівномірне покриття культури без стікання робочого розчину. Особливістю дії препарату на шкідників є нетиповий прояв «нокаут ефекту» — шкідники не гинуть відразу, а продовжують перебувати на обробленій рослині, проте вони припиняють живитися впродовж перших годин після обробки. Термін від призупинення живлення до загибелі скорочується із підвищенням температури. Препарат є помірно токсичним для бджіл та джмелів — як дорослих, так і личинок. Така особливість дає змогу використовувати його безпосередньо під час цвітіння культур.

Обприскування необхідно проводити при температурі повітря від +12 до 25°С та при швидкості вітру не більше 5 м/с. Обприскування не проводити за 4-6 годин до або після випадання опадів, та коли рослини перебувають у стресовому стані, а також відразу після заморозків або при їх очікуванні.

Період очікування від останньої обробки до збору врожаю: яблуня, ріпак, соняшник, вишня, черешня, виноград – 30 діб; картопля – 20 діб; полуниця садова – 15 діб.

Механізм дії

Тіаклоприд впливає на нікотин-ацетилхолінові рецептори шкідників, що призводить до порушення передачі нервових імпульсів. При цьому забезпечується швидкий «нокаут- ефект» (конвульсії та параліч), внаслідок чого шкідники гинуть.

ШВИДКЕ ЗАМОВЛЕННЯ