Графік роботи: Пн-Пт: з 9 до 19, Сб з 10 до 17- Нд: вихідний

Ціна:

7 314 грн

Код товару:

2195

Як купити

Як оплатити

Доставка

Препаративна форма Концентрат суспензії
Дiюча речовина Спіродіклофен 200 г/л, Абамектин 30 г/л
Хiмiчна група Похідні тетронової кислоти (кетоеноли) + авермектини
Токсичнiсть Класифікація ВООЗ: 3 клас небезпечності. Строки виходу працівників на оброблені площі для проведення механізованих/ручних, робіт — 7/3 діб.
Пакування 5 л

Інноваційний інсекто-акарицид для високоефективного контролю широкого спектра шкідників у сільськогосподарських культурах і плодово-ягідних насадженнях.

• високоефективно контролює широкий спектр різних видів кліщів, а також окремих сисних і мінуючих шкідників;
• за рахунок фізико-хімічних властивостей діючих речовин забезпечується швидкий «нокаут-ефект» і тривалий період захисної дії;
• порівняно з іншими акарицидами, володіє трансламінарною активністю, що дозволяє знищувати кліщів на нижній частині листа, де вони найбільше локалізуються;
• різні механізми дії дозволяють ефективно контролювати види кліщів, які набули резистентності до інших акарицидів;
• найменша залежність від погодних умов (температури повітря, опадів, вологості повітря, сонячного випромінювання тощо) порівняно з іншими препаратами;
• висока ліпофільність (здатність проникати через воскові нальоти) та надзвичайно тривала фотостабільність (період піврозпаду під дією ультрафіолету, у днях).

Сумісність:

Сумісний з іншими пестицидами та агрохімікатами. Перед приготуванням робочих сумішей доцільно перевірити препарати на сумісність (відсутність осаду, піни, розшарування, збивання в грудки, неповне розчинення одного з препаратів тощо).

Спектр дії:

Кліщі (види), попелиці, листоблішки (медяниця).

Максимальна кратність обробок:

2

Норма витрати робочого розчину:

польові культури – 250-350 л/га; плодові насадження – 600-1200 л/га (залежно від об’єму крон дерев);
виноград – 500-800 л/га; хмільники: за висоти рослин 2-4 м норма витрати робочого розчину 500 л/га, за висоти рослин 6-7 м – 1000-2000 л/га).

Особливостi застосування:

Для досягнення максимального результату необхідно забезпечити рівномірне покриття рослин з усіх сторін листка. Обприскування рекомендовано проводити до масового розвитку популяції дорослих кліщів. За рахунок поєднання діючих речовин препарат контролює всі стадії розвитку кліщів: яйце–личинка–протонімфа–дейтонімфа–дорослі особини. Порівняно з іншими акарицидними діючими речовинами, абамектин має трансламінарні властивості, накопичується в міжклітинному просторі під кутикулою листа і повільно вивільняється, що забезпечує тривалий період захисної дії.
Робочий розчин препарату застосовують у рекомендованих нормах шляхом суцільного обприскування в період вегетації за появи шкідників (при перевищенні рівня ЕПШ). Роботи рекомендовано проводити в ранкові (до 10) і вечірні (18-22) години при мінімальній швидкості вітру (не більше 3 м/с). Необхідно забезпечити достатнє та рівномірне покриття оброблюваної культури без стікання робочого розчину. Оптимальна температура застосування – 10-25°С. Не рекомендовано застосовувати препарат, коли культури перебувають у стресовому стані (під час посухи, надмірного зволоження ґрунту, ураження хворобами, пошкодження приморозками тощо).

Механізм дії

Абамектин – це контактна діюча речовина з чітко вираженими трансламінарними властивостями, що має здатність накопичуватись у міжклітинному просторі оброблюваних рослин. Абамектин стимулює вивільнення гамма-аміномасляної кислоти, яка виступає інгібітором передачі нервових імпульсів. В результаті цього відбувається параліч шкідників, вони припиняють живлення і через декілька діб гинуть.
Спіродикофен – контактна діюча речовин, що є інгібітором біосинтезу ліпідів. Вона приникає в організм шкідників контактним шляхом і блокує ацетил-КоА карбоксилазу – ключовий фермент синтезу жирних кислот. Спіродиклофен високотоксичний для яєць, личинок і німф кліщів, але в той же час впливає і на дорослих самок, порушуючи їх фертильність. Крім того, ефективний проти сисних шкідників (листоблішок, попелиць, трипсів).

ШВИДКЕ ЗАМОВЛЕННЯ