Графік роботи: Пн-Пт: з 9 до 19, Сб з 10 до 17- Нд: вихідний

Міладар Дуо

Ціна:

3 383 грн

Код товару:

2088

Як купити

Як оплатити

Доставка

Препаративна форма Концентрат суспензії
Дiюча речовина Мезотріон 100 г/л, + нікосульфурон 45 г/л
Хiмiчна група Калістемонес + похідна сульфонілсечовини
Токсичнiсть Класифікація ВООЗ: 3 клас небезпечності Строки виходу працівників на оброблені площі для проведення механізованих робіт — 3 доби, для ручних — 7 діб після обробки
Пакування 5 л

Післясходовий гербіцид системної дії для знищення однорічних, багаторічних злакових та дводольних бур’янів у посівах кукурудзи.

Переваги препарату:

• №1 у контролі злісного бур’яну – ваточника сирійського;

• високоефективний двокомпонентний гербіцид для знищення усіх видів бур’янів у посівах кукурудзи;

• гнучкий у строках застосування – від 3 до 8 (10) листків кукурудзи;

• відсутня необхідність у баковому «партнері»;

• за рахунок мезотріону проявляє пролонговану ґрунтову активність, що стримує появу наступних хвиль дводольних бур’янів;

• синергізм двох діючих речовин дозволяє знищувати багаторічні види (берізка польова, осоти, пирій повзучий інші);

• повна відсутність фітотоксичності на культуру в порівняні з іншими гербіцидами;

• суттєве заощадження коштів (понад 60%) при застосуванні МІЛАДАР ДУО.

 

Сумісність:

Сумісний з іншими пестицидами та агрохімікатами, окрім лужних, на відповідних культурах. Перед приготуванням робочих сумішей доцільно перевірити препарати на сумісність (відсутність осаду, піни, розшарування, збивання в клумки, неповне розчинення одного з препаратів тощо). Не робити бакові суміші з препаратами з групи фосфорорганічних сполук. Інтервал між обробками — 7 діб.

Спектр дії:

Вівсюг звичайний, гірчиця (види), грицики звичайні, зірочник середній, просо куряче, мишій (види), пальчатка (види), пирій повзучий, портулак городній, просо (види), редька дика, роман польовий, ромашка (види), щириця (види), амброзія (види), гірчак (види), кропива глуха пурпурна, курячі очка польові, осот городній, підмаренник чіпкий, пролісник однорічний, чистець (види), шпергель звичайний, канатник Теофраста, лутига розлога, лобода біла, дурман звичайний, галінсога дрібноквіткова, падалиця соняшника, паслін чорний, нетреба звичайна, ваточник сирійський.

 

МАКСИМАЛЬНА КРАТНІСТЬ ОБРОБОК ЗА СЕЗОН — 1.

Період очікування від обробки до збору врожаю не встановлюється.

Норма витрати робочого розчину: 150-250 л/га, в залежності від чисельного складу бур’янового компоненту

Особливостi застосування:

Протягом 7 днів до або після застосування МІЛАДАР ДУО не проводити міжрядну обробку ґрунту. Окрім фази 5 листків у кукурудзи, можливе також застосування до 8 листка культури. Оптимальною умовою для застосування МІЛАДАР ДУО є тепла погода (12-25°С) при оптимальній вологості ґрунту і повітря. Не рекомендується застосування препарату при несприятливих умовах (холодна або спекотна погода, надмірне зволоження та пригнічений стан бур’янів). Гербіцид має деякі обмеження щодо посіву культур в сівозміні: після його застосування на наступний рік можна висівати усі сільськогосподарські культури, окрім буряків цукрових, гороху, нуту та овочевих. Соняшник та соя — після проведення оранки. На момент обробки однорічні злакові бур’яни мають перебувати у фазі 2-3 листки, багаторічні злакові висотою — 10-15 см, однорічні дводольні – сім’ядолі – 4 листки. При обробці по переросших бур’янах ефективність дії знижується.

Механізм дії

Гербіцид системної дії. Нікосульфурон припиняє поділ клітин шляхом блокування процесів, які відповідають за біосинтез основних амінокислот. Мезотріон блокує дію рослинних ферментів, які беруть участь у синтезі каротиноїдів, який розширює спектр поглинання хлорофілу. Поєднання двох діючих речовин дає можливість знищувати бур’яни, стійкі до гербіцидів на основі 2,4-Д, сульфонілсечовин, триазинів та інші.

ШВИДКЕ ЗАМОВЛЕННЯ