Графік роботи: Пн-Пт: з 9 до 19, Сб з 10 до 17- Нд: вихідний

Ціна:

Код товару:

1484

Як купити

Як оплатити

Доставка

Контактний фунгіцид-акарицид для захисту яблуні від хвороб та кліщів

Діюча речовина: сірка, 800 г/кг

Препаративна форма: гранули, що диспергуються у воді (ВГ)

Упаковка: полімерні пакети об’ємом 20 кг

Рекомендації щодо  застосування: під час роботи необхідно одягати захисний одяг, взуття, гумові рукавиці, захисні окуляри та респіратор. Під час робіт із препаратом заборонено палити, приймати їжу або пити. Після закінчення роботи переодягніться та ретельно вимийте руки та обличчя водою з милом. Обприскування проводиться зранку або ввечері, в безвітряну погоду, не припускаючи зносу препарату на сусідні культури. Не допускати виходу тварин на щойно оброблені площі. Інтервал між обробками становить 10-12 днів. Не рекомендовано обробляти по зволоженому листі, плодах та за 3 години до або після випадання опадів, а також змішувати з пестицидами на олійній основі.

Приготування та норма витрати препарату, робочого розчину: заповнити бак обприскувача чистою водою наполовину і увімкнути мішалку. Додати необхідну кількість препарату і продовжувати розмішування до однорідності робочого розчину, доливаючи решту води. Під час заповнення бака обприскувача заправочний шланг повинен бути завжди вище рівня води, для запобігання зворотного всмоктування. Робочий розчин готувати безпосередньо перед застосуванням та в кількостях, що не перевищують потреби. Норма витрати робочої рідини – 500-1000 л/га.

Сумісність з іншими препаратами: : В будь-якому випадку, перед застосуванням необхідно проводити перевірку на сумісність.

До відома споживача: для уникнення ризиків для людини та довкілля належить дотримуватись інструкції щодо використання.

Гарантійний термін зберігання: два роки в закритій заводській упаковці при температурі від -5 °С до +30 °С.

Класифікація  ВООЗ,  токсичність:  IIІ клас небезпечності, високостійкий у воді.

Яблуня

Норма витрати препарату (кг/га) Шкідливий організм проти якого обробляється Спосіб, час обробок, обмеження Строк останньої обробки (в днях до збирання урожаю) Макс. кратність обробок Строки виходу людей на оброблені площі для ручних/механізованих робіт, днів
6,0-8,0 Борошниста роса, плодові кліщі Обприскування в період вегетації 30 2 7/3

ШВИДКЕ ЗАМОВЛЕННЯ