Графік роботи: Пн-Пт: з 9 до 19, Сб з 10 до 17- Нд: вихідний

Ціна:

3 292 грн

Код товару:

2290

Як купити

Як оплатити

Доставка

Препаративна форма Гранули, що диспергуються у воді
Дiюча речовина Сірка, 800 г/кг.
Хiмiчна група Неорганічні сполуки
Токсичнiсть Класифікація ВООЗ: 3 клас небезпечності. Строки виходу працівників на оброблені площі для проведення механізованих робіт — 3 доби, для ручних — 7 діб.

Контактний фунгіцид для захисту виноградників і пловодо-ягідних насаджень від борошнистої роси з побічним акарицидним ефектом.

Переваги препарату:

• за рахунок контактної дії та активності газової фази перешкоджає проростанню спор збудників хвороб;

• окрім фунгіцидних властивостей володіє вираженою акарицидною дією, пригнічує процеси життєдіяльності та поширення кліщів;

• ефективний захист упродовж 7-10 діб за рахунок фізико-хімічних властивостей препарату;

• надзвичайно висока біологічна ефективність проти хвороб;

• зручна препаративна форма, яка не утворює пилу та надмірної піни;

• незамінний препарат у «антирезистентних» програмах захисту культур.

Сумістність:

Сумісний з іншими пестицидами та агрохімікатами, які мають нейтральну реакцію. Перед приготуванням робочих сумішей доцільно перевірити препарати на сумісність (відсутність осаду, піни, розшарування, збивання в клумки, неповне розчинення одного з препаратів тощо). Не застосовувати у бакових сумішах із препаратами на олійній основі, а також впродовж 14 діб до або після їх використання. Не сумісний із препаратами, які мають лужну реакцію.

МАКСИМАЛЬНА КРАТНІСТЬ ОБРОБОК ЗА СЕЗОН — 4.

Період очікування від останньої обробки до збору врожаю: плодові, виноградники, ріпак, смородина – 30 діб; огірки – 14 діб; капуста – не регламентується.

Норма витрати робочого розчину: плодові насадження 500-1200 л/га; виноградники 500-800 л/га; польові культури 200-300 л/га; овочеві 300- 400 л/га

Особливостi застосування:

 Обприскування проводять в період вегетації культур, профілактично та за перших ознак прояву хвороб. Інтервал між обробками становить 8-10 діб. Обробку доцільно проводити при температурі повітря в межах від +18 до +28 °С та оптимальній вологості повітря. Швидкість вітру не повинна перевищувати 5 м/с. При приготуванні робочого розчину ІНФЕРНО додають у першу чергу, а наступними інші компоненти (за необхідності). Останню обробку в садах проводять в період набуття характерного забарвлення плодів. Не рекомендовано обробляти по зволоженому листі, плодах, ягодах а також за 3 години до або після випадання опадів. Оптимальними баковими партнерами є системні фунгіциди: ДЖЕК ПОТ, ЗАХИСНИК, САМШИТ, УНІКАЛЬ, ТОП ЕФЕКТ та інші.

Механізм дії

Сірка – діюча речовина контактної дії, яка утворює захисний бар’єр на поверхні рослини. Цей бар’єр не дозволяє проникнути спорам грибів всередину тканини, блокуючи клітинне дихання та рух електронів всередині грибів. Сірка запобігає накопиченню поживних речовин та енергії в клітинах патогенів, які необхідні для їх росту та розвитку. Одночасно сірка є шлунковим токсином, що дозволяє частково контролювати види кліщів.

ШВИДКЕ ЗАМОВЛЕННЯ