Графік роботи: Пн-Пт: з 9 до 19, Сб з 10 до 17- Нд: вихідний

Ціна:

1 280 грн

Код товару:

2255

Як купити

Як оплатити

Доставка

Препаративна форма Порошок, що змочується
Дiюча речовина Гідроксид міді 770 г/кг
Хiмiчна група Препарат групи міді
Токсичнiсть Класифікація ВООЗ: 2 клас небезпечності (небезпечний при попаданні в очі) Строки виходу працівників на оброблені площі для проведення механізованих робіт — 3 доби, для ручних — 7 діб після обробки

Контактний фунгіцид профілактичної та лікувальної дії від широкого спектру збудників грибкових хвороб.

Переваги препарату:

• високоефективний проти багатьох збудників грибкових хвороб;

• низька норма застосування;

• починає діяти відразу після застосування;

• захищає культуру від весняних приморозків;

• безпечний для навколишнього природного середовища.

Сумісність:

Сумісний з іншими пестицидами, за винятком органофосфатів (ДИМЕВІТ, ХЛОРПІРІВІТ-АГРО) та препаратів, що утворюють низькокислотну реакцію бакової суміші (рН нижче 5,5). Перед приготуванням робочих сумішей доцільно перевірити препарати на сумісність (відсутність осаду, піни, розшарування, збивання в клумки, неповне розчинення одного з препаратів тощо).

МАКСИМАЛЬНА КРАТНІСТЬ ОБРОБОК ЗА СЕЗОН — 4.

Період очікування від останньої обробки до збору врожаю винограду — 30 діб, томатів — 14 діб.

Норма витрати робочого розчину: при обробці виноградників — 500-800 л/га; на плодових — 500-1000 л/га, на польових культурах — 200-300 л/га.

 

Особливостi застосування:

Необхідно запобігати використанню води, рН якої нижче 5 та вище 10, тому що за такої кислотності препарат розкладається до оксиду міді. Повторні обробки проводять з інтервалом 7-10 днів, в залежності від погодних умов та інфекційного фону. Важливим фактором для ефективної дії препарату є якість покриття під час обприскування (достатнє змочування всієї поверхні листя без стікання робочого розчину з обробленої поверхні). Оптимальні температурні умови для обробки — 8-25°С. Мінімальна температура повітря повинна становити не менше -4°С.

Механізм дії

При контакті з обробленою поверхнею спори грибів поглинають мідь, що перешкоджає їх проростанню та діленню клітин. Мідь призводить до порушення обміну речовин патогенів шляхом пригнічення багатьох ферментативних реакцій, що значно знижує їх агресивну дію на культурну рослину.

ШВИДКЕ ЗАМОВЛЕННЯ