Графік роботи: Пн-Пт: з 9 до 19, Сб з 10 до 17- Нд: вихідний

Ціна:

4 572 грн

Код товару:

2321

Як купити

Як оплатити

Доставка

Препаративна форма Гранули, що диспергуються у воді
Дiюча речовина Каптан 780 г/кг, Флутриафол 20 г/кг
Хiмiчна група Фталіміди + триазоли
Токсичнiсть Класифікація ВООЗ: 3 клас небезпечності. Строки виходу працівників на оброблені площі для проведення ручних, механізованих робіт — 7/3 діб.
Пакування 5кг

Універсальний контактно-системний фунгіцид профілактичної та  лікувальної дії з багатовекторним механізмом впливу на збудників хвороб плодово-ягідних насаджень.

Переваги препарату:

• контактно-системний фунгіцид для надійного контролю найшкодочинніших збудників хвороб у плодово-ягідних насадженнях;
• має розширений спектр дії порівняно з іншими продуктами;
• характеризується одночасно профілактичною та лікувальною дією проти патогенів;
• відсутність ризику виникнення резистентності за рахунок поєднання діючих речовин із різними механізмами дії;
• висока ефективність у контролі парші та борошнистої роси на плодових культурах;
• готовий до використання комплексний фунгіцид, що не потребує бакових «партнерів».

Сумісність:

Сумісний з іншими пестицидами та агрохімікатами, що мають нейтральну реакцію. Перед приготуванням робочих сумішей доцільно перевірити препарати на сумісність (відсутність осаду, піни, розшарування, збивання в грудки, неповне розчинення одного з препаратів тощо). Не рекомендовано змішувати з пестицидами на олійній основі та бордоською сумішшю.

Спектр дії:

Парша, борошниста роса, бура плямистість (філостиктоз), сіра гниль плодів.

 

Максимальна кратність обробок:

4

Норма витрати робочого розчину:

500-1000 л/га, виноградники – 500-800 л/га, польові культури – 200-300 л/га.

 

Особливостi застосування:

Важливим фактором для досягнення високої ефективності дії препарату є рівномірне та якісне обприскування всієї поверхні культурних рослин без стікання робочого розчину.
Найкращий результат досягається при профілактичному застосуванні фунгіциду (із фази «зелений конус» і закінчуючи початком достигання плодів і ягід).
Після обробки каптан створює на поверхні рослин  стійкий до опадів захисний шар, що надійно стримує проростання спор і споруляцію збудників, а флутриафол швидко поглинається та акропетально рухається по рослині до нових приростів. Норми витрат робочого розчину необхідно обирати залежно від фази розвитку культури, віку насаджень і ступеня розвитку хвороб. Мінімальні норми витрат використовуються на початку вегетації та при низькому інфекційному фоні, максимальні — при інтенсивному розвитку листової поверхні та за високого інфекційного фону.

Механізм дії

Каптан – контактна діюча речовина. Після потрапляння на поверхню оброблюваних рослин утворює захисний шар, що попереджає повторне інфікування. На патоген впливає вступаючи в реакцію із групами білків і внаслідок цього руйнує основні ензими, необхідні для проростання спор. Каптан запобігає проростанню спор патогенів і проникненню їх у тканини рослин, володіючи профілактичними властивостями. За рахунок мультисайтної дії на збудників попереджає ризик виникнення резистентності.
Флутриафол – системна діюча речовина із контактною дією, що володіє захисними та лікувальними властивостями. Це інгібітор біосинтезу ергостеролу – основного стерину в мембранах клітин збудників хвороб, внаслідок чого мембрани клітин втрачають свої властивості, і патоген гине.

ШВИДКЕ ЗАМОВЛЕННЯ