Графік роботи: Пн-Пт: з 9 до 19, Сб з 10 до 17- Нд: вихідний

Джек Пот

Ціна:

1 672 грн8 228 грн

Код товару:

2267

Як купити

Як оплатити

Доставка

Препаративна форма Концентрат, що емульгується
Дiюча речовина Пенконазол 100 г/л, Дифеноконазол 200 г/л
Хiмiчна група Похідні триазолів
Токсичнiсть Класифікація ВООЗ: 3 клас небезпечності Строки виходу працівників на оброблені площі для проведення механізованих робіт — 3 доби, для ручних — 7 діб після обробки

Комбінований системний фунгіцид профілактичної та лікувальної дії для захисту плодових та овочевих культур від борошнистої роси, парші та інших поширених хвороб.

Переваги препарату:

• проявляє високу профілактичну, лікувальну та викорінюючу дії;

• захищає усі частини рослини та проявляє тривалу системну дію;

• зменшує кратність обробок за сезон;

• гнучкий у строках застосування;

• покращує якість продукції, збільшує кратність плодових формувань;

• швидко поглинається, зменшує ризик змиву дощем;

• надзвичайно ефективний за високих температур повітря;

• відмінно переноситься рослиною;

• не має загрози виникнення резистентності;

• сприяє зменшенню пестицидного навантаження на культуру та екосистему;

• значна економія коштів.

Сумісність:

Сумісний з іншими пестицидами та агрохімікатами, окрім лужних. Однак перед приготуванням бакової суміші пестицидів необхідно перевірити препарати на сумісність. Не змішувати з препаратом на основі міді.

Норма витрати робочого розчину: 500-1000 л/га – плодові насадження, 500-800 л/га – виноградники, 200-300 л/га – огірки відкритого ґрунту, для закритого норму збільшують. Норми витрат робочого розчину необхідно вибирати в залежності від фази розвитку культури та ступеня розвитку хвороби. Мінімальні норми витрат використовуються на початку вегетації та низькому інфекційному фоні; максимальні — при повному розвитку листової поверхні та високому інфекційному фоні.

 

Особливостi застосування:

Найкращий результат досягається при профілактичному застосуванні фунгіциду. Профілактичні обробки від первинної інфекції збудника борошнистої роси проводяться на початку вегетації. Додаткові обробки проводяться для запобігання поширення хвороби чи при появі перших ознак хвороби з інтервалом між ними 10-14 діб, залежно від розвитку хвороби та погодних умов. При високому ризику розвитку хвороби необхідно скоротити інтервали між обробками до 10 днів. За сезон проводять 2-4 обприскування в основний період розвитку борошнистої роси, який починається в період цвітіння культури та продовжується до стадії дозрівання плодів. ДЖЕК ПОТ можна використовувати куративно (лікувально) протягом 2-4 діб з моменту початку ураження. В разі необхідності після обробки препаратом ДЖЕК ПОТ використовуйте контактні фунгіциди. Своєчасність проведення захисних заходів, висока якість застосування технологій внесення препарату, сприятливі погодні умови (відсутність атмосферних опадів, значної роси), температура повітря від 15 до 25°С – успіх в отриманні хороших врожаїв.

Механізм дії

Системна і трансламінарна дії. Препарат швидко проникає в рослину та розноситься по ній, що забезпечує тривалий захист, зменшує ризик змиву дощем.

МАКСИМАЛЬНА КРАТНІСТЬ ОБРОБОК ЗА СЕЗОН — ДИВ. ТАБЛ.

ШВИДКЕ ЗАМОВЛЕННЯ